Aklındaki ile Ölürsün

Yanındaki ile yaşlanır, Aklındaki ile Ölürsün. Mobil sohbet sitemiz sayesinde seviyeli sohbet yapabileceğiniz mekanımızda bu gece çok samimi duygular paylaşıyoruz. Bir aşk yaşamak için yıllarca çabalar emek verirsiniz.

Kaderinizde ne varsa onu yaşamaya hevesli olursunuz ama bilemezsiniz ki kaderinizin de size aslında oyunlar oynayacağını veya size ters gelecek şeyler yaşatacağına.

Zamanla her aşkın bittiği, sevdaların yerden yere perişan olarak süründüğü ve inanılmaz acılar yaşandığı anlar yaşanır.

Buna siz de şahit olursunuz. Www.Denizim.ORG mekanında bir dolu aşklar yaşanır ki, buna inanmak bile mümkün olmaz bazen. İçinde olduğunuz aşkı yaşamaya başlayınca, derinden etkilenir ve heyecanlanırsınız.

Sevdiğiniz insan yanınızda olmasa bile ona güzel sözlerle ulaşmaya çalışırsınız. ” Ne seni unutturacak kadar zaman geçecek, ne de geçen zaman seni unutturmaya yetecek. ” Bu ve buna benzer sözlerle sevdanızı belli edersiniz.

Ayrılsanız bile arkasından hep saygı duyarak bakarsınız ki, bu aslında aşk için en lazım olan şeydir. ” Saygı ve sevgi duyarak, asilce ayrılmak. ”

Mobil Sohbet
Mobil Sohbet

Aklındaki ile Ölürsün

Peki şu gelmez mi insanın aklına? Acaba aklındaki ile olunur mu, yoksa aklındaki ile ölünür mü? İkisi çok farklı şeyler değil mi? Yüreğine koyduğun ile yaşlanmak en kadar da anlamlı, ne kadar da asilce.

Peki yüreğindeki ile beraber olmadan, olamadan, kavuşamadan ölmek nedir, ne kadar da mantık dışı değil mi?

Bir kaderdir aslında bu. Denizim.ORG platformu içerisinde yaşanmış buna benzer aşk ve sevda örneği muhakkak var.

Aşık olurlar birbirlerine ama ikisi de başka beraberlikler yaşadığı için sadece akıllarına yer ederler. Mecbur kaldıkları aşklara gebedirler.

Aşkların içinde yaşamak isteyenler taşın altına elini koyamadıkları için de bir müddet sonra bu imkansız aşklar ve sevdalar paramparça olur. Geride hem de büyük enkazlar bırakarak. Aklındaki ile olursun belki ama kesinlikle aklındaki ile ölürsün.

İşin en acı veren kalan tarafı da budur aslında. İstediğinle değil, istemediğinle yaşamak zorunda kalmak. Ve son nefesinde bile aklındaki ile olamamak. yerden yere vurulduğunuz halde bile bir takım şeyleri yıkıp da aklınızdaki ile hayatı yaşayamıyorsanız eğer, mutlu olarak ölme hakkınız da kalmıyor.

Saygılarımızla, esen kalın.

Www.Denizim.ORG

SubaT

08.07.2018

Seviyeli sohbet
Seviyeli sohbet

Aklındaki ile Ölürsün” için bir yorum

  • 8 Temmuz 2018 tarihinde, saat 17:11
    Permalink

    Sevdiğim başka, sevenim başka.Aklindaki ile son nefesini vermek. Emeğine sağlık Subat.

    Yanıtla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir