An Değil Ömrün Olsam

Sen içimde bir yarasın, An Değil Ömrün Olsam. Sana koşsam her an. Bir anlık değil, sevdana bir ömür adasam kendimi. Ah be sevdam, ne olurdu ki gitmeseydin? Gökyüzüne bakıyorum oradasın, yeryüzü sensiz, yetim, sahipsiz, toprak kurudu bak şimdi. Gecelerden yıldız söktüm, gidişine yaşlar döktüm, delikanlıydım ben, çöktüm.. Mezarıma yazdırırsın, yazılısın, yazılsın artık..!

Ummadığım ne varsa geldi başıma, bu yara senden demiştim. Bu yara benden değildi. Ah ölümsüzüm benim, ah gözleri bir ömre bedel kara sevdam. Sen gökyüzünden bana bakarken her gece, ” Gök, yüzünde. ” diyorsun sanki. Evet gözlerimin kenarına hapsetmiştim her gece bakarken. Uykusuz gecelerimde uykuya dalarken seninle uyuyabilmenin rahatlığı var içimde. Yoksun ama varsın, gittin ama geleceksin, bitirdin ama bitmedin içimde.

Bir an bile kaybetmedim umutlarımı asla. Bir tek seni yaşamanın varlığını hissederek yaşadım inan ki. Aldığım her nefeste şarkımızı hatırladım, çünkü ” Sana değer. ” sana her güzel şey değecek, değmeli. An Değil Ömrün Olsam yıllarca, bu ömrü sana adadım ya o da yeter bana be güzelim.

Ömrün Olsam
Ömrün Olsam

An Değil Ömrün Olsam

İşte bak tüm şarkılar bizi anlatıyor adeta. Her gece bizi, her sabah bizi, her yeni gün bizi anlatıyor. Karamsar değilim ki, asla umudumu da kaybetmiyorum sensizken. Bilakis daha umutla bakıyorum geleceğin o güzel güne.

Onu, o güzel günü daha bir anlamlı bekliyorum sanki. Dağlar önümde eğilse bile, ne beklerdim ki sensiz olduktan sonra. Sende olmadıktan sonra ne anlamı olurdu ki, bütün olmayacak şeylerin olacak olmasının. Ömrün olsam, sana koşsam, seninle yaşasam, ömrüme ömür katsan, ömrüne ömrü katsam, adasam kendimi bu bana vereceğin güzel hayat için. Ömür için ne versem az ki zaten..

Güzel gözlüm!

Seni bu sevdaya kattım, içime, yüreğime, bu güzel dünyama seni de aldım, bir tek sen varsın ki özlemimde. Hangi güzel insan bunu değiştirebilir acaba? Asla değişmeyen tek şey vardır hayatta, o da sevdiğinle olmadan bir ömrü yaşamaya çalışsan da becerememek.

Deniz Sohbet
Deniz Sohbet

Ömrün Olsam Her An

Ömrün olsam her an, şarkıları beraber söylesek, nefesleri beraber alıp versek. Beraber gülüp, sevinsek. Beraber bir dünya kursak ve ben hep senin o eşsiz dünyanda olsam, dünyana girsem, dünyanı sevsem. Bir gün bile vazgeçmezdim senden. Ah be gece bakışlım, ah be HiLaL’im. Sen benden yana hasrettin, ben senden yana özlem, ikimiz de bu aşkın birer zavallısı değil miydik?

Ellerimi açıp semaya, RABBİME yalvarırken hep seni diledim. Bir tek seni diledim, sadece seni. Umutsuzca kalsam da hiç ümidimi kaybetmedim. Kime niyet, neye kısmet olur bilmem ama ben sende başka güzelim, sende başka anlamlıyım, sende daha bir başka sevdalıyım.

Hiç gitme benden diye yalvarırken bile, senden yana o kadar umut taşıdım ki, anlatmaya kelimelerim de yetmiyor, cümlelerim de. HiLaL’ine kavuşamadı diyecekler belki, ondan geriye bir şey kalmadı diyecekler belki, belki de bir an olsun kavuşanlara inat ben de bekleyeceğim senin bana koşmanı.

Denizim
Denizim

An Olsam Her Anında

An olsam her anında, derya olup aksam ayaklarının dibine, güneş olup yakın dursam sana, ışığından alsam az biraz. Yine de bir şey yapabildim diyemem hatıralarına. Ah o hatıraların var ya, baktıkça içimi acıtan, dinledikçe beni öldüren şarkıların, ah o bıraktıkların..

Ben sende başka sevdalanmışım her şeye, her maddeye, her varlığa, varlığına, o eşsiz bakışlarına.

An Değil Ömrün Olsam yine de doyamam ki sana.

Seni seviyorum.

Yazan : KRaL

28.07.2018

Mobil sohbet ve sohbet odaları sitesi Www.Denizim.ORG

Mobil Sohbet
Mobil Sohbet

 

An Değil Ömrün Olsam” için 2 yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir