Asigece ile Sohbet

Asigece ile Sohbet etmek isterseniz buyurun aramıza. Mobil sohbet sitemizin en cana yakın operatörlerinden birisi olan Asigece sizlere güzel muhabbetler vaat ediyor. Duruşu, kalitesi ve adamlığı ile on numara insandır kendisi. Kimseye eyvallah etmeden bildiği yolda yürümeye devam eden bir kişilik, sizce sanal dünyada kaç tane kaldı?

Hiç bir menfaat gözetmeden sadece insanca hareket etmeye devam edip, sanal dünyanın yalancılarına inat bizlerle olmaya devam ediyor. Utanılacak şeyler yapan sanal kimliklerden bazıları, bu yetkili arkadaşımızın saçının kılı olabilir mi acaba? Duruşu ile ” ben buradayım buyurun adam gibi sohbet etmeye ” diyebilen bir insan o. İnsanlık dersi almaya ihtiyacı olanlara duyurulur. Her an sıcak ve dostane sohbet için sizinle beraber olan bu arkadaşımıza destek olun ve aramıza katılın.

Bedava Sohbet
Bedava Sohbet

Asigece ile Sohbet

Asigece ile Sohbet ederken dertten kederden uzak kalırsınız. Kaliteli sohbet seven herkesin gelip de katılabileceği bir ortam yarattık size.

Ey anlamlı gecenin karanlığından gelen, gecenin efsane siyahlığından içeri girip ay gibi parlayan, yüreği apak olmuş, gözleri ışıl ışıl mercan kayalıkları gibi keskin, bir güneş gibi sıcak ve içten, o asice-asilce-asi bir gece zaten.

Karanlığın açık renkli yüzü, aldatıcı saflığıyla garip gemileri alıp yutan canavar bir denize inat, okyanusların lebideryalarından bile daha geniş yüreğiyle bizimle olan bir şahsiyet. O şimdiden bir efsane oldu, aldatılmış yüreklerimize. Kanayan yaralarımıza ilaç gibi geldi varlığıyla. İyi ki seviyeli sohbet sitemizde varsın ASiGeCe.

Seviyeli Sohbet
Seviyeli Sohbet

Asigece ile Sohbet Faydalı mı?

Asigece ile sohbet çok faydalıdır. Neden peki bu sonuca vardık acaba? Kimsesiz ruhumuzu o mu sahiplendi, o mu bu kadar yakın durdu bize ya da biz mi ona dedik ki ” sen bizim her şeyimizsin “?

İşte ne tarafından bakarsanız bakın o tam anlamıyla melek, o tam da bir asalet kokuyor. Yasak ilişkilerin düşmanı, tam bir aile ferdi, sevecen bir insan ve duruşu ile gönüllerde taht kuran bir dost.

Denizim.ORG sitesinin asla vazgeçemeyeceği bir kimliğidir Asigece. Hatta bizim öteki yüzümüz, canımız, her şeyimiz.

Saygılarımızla, esen kal ASiGeCe..

Www.Denizim.ORG

SubaT

27.06.2018

Mobil Sohbet
Mobil Sohbet

 

Asigece ile Sohbet” için 3 yorum

 • 27 Haziran 2018 tarihinde, saat 15:02
  Permalink

  Ayyyys abimmmmm dokturmussun cokkk teşekkür ederim yüreğine ellerine saglik beni bir erkek olarak abim olarak boyle anlatman benim icin onur verdi boyle hissettiysem ne mutlu bana hakkini helal et herseye ragmen cok teşekkür ederim:)

  Yanıtla
 • 27 Haziran 2018 tarihinde, saat 15:34
  Permalink

  Asigece yi güzel anlatmış sin. Asigece iyiki bizimlesin varlığı umut sebebi arkadaşım.Kalemine sağlık Subat.

  Yanıtla
 • 27 Haziran 2018 tarihinde, saat 15:48
  Permalink

  Yani bende isterim boyle bir yazi kiskandim 🙂 Hayat ile ilgili cok şey yazabilirsin de 🙂

  Yanıtla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir