Aşka Emek Verenler

Aşk emek ister, aşka emek vermek gerekir ve Aşka Emek Verenler her zaman kazanmalıdır. Sanki aşkta emek olmayınca, aşkın değeri olmazmış gibi izlenim hisseder insan. Yalnızlaşır adeta duygular ve birden bire verilen emekler hiçe sayılmış zannedilir. Umutsuzluk denilen boş hayallerle kaplanan insan yüreği, bazen sonsuz kere ağlamaya başlar. Kanlı yaşlar dökerek ağlayan kimlikler, sıradan duyguları yaşamayı bilmez. Onlarda her zaman doğru bir ve tek olmalıdır. Yanlış yapmayı bilmez ve beceremezler. Tek amaçları sevda,aşk, beklenti ve emektir. Emeklerinin bir gün ellerine boş bir şekilde geri döneceğini bile bile yaşamayı da zaten kabullenemedikleri için, yalnızlaşır ve sığ bir hayata bırakırlar kendilerini. Hem de hiç tereddüt bile etmeden. Çünkü cesaret onların yaşam tarzı olmuştur bir kere.

Aşka Emek Verenler

Bu uzun ve solukları kesen yolda mücadele veren insanoğlu için, yapılacak en önemli hareket ise emeğin geri dönmeyeceğini bilmektir. Aşka Emek Verenler kervanına katılan herkes bilir ki, bu aşk elbette ki emeksiz bir şekilde ilerlemez ve bir yere varamaz. Kusurları örtmesini bilenler, aşkın emeğinin karşılığını da alabilenlerdir. Mantıklı yürütülen her ilişkinin sonucu, mutlaka bir ilgi ve alakanın, sevgi ve saygının sonucu olarak pozitif bir enerjiye mahkum olacaktır. Varlık, zenginlik, refah seviyesi gibi unsurlar, sadece emek verenlerin eline geçecek kutsal elemanlar olmaya adaydır. Yeter ki insan, kalbini ve bedenini bir kullanabilsin. Onları ayrıştırmadan yetebilsin her şeye…

aşk emek ister
aşk emek ister

Aşka Emek Verenler Kimlerdir?

Bu emeğin karşılığı misliyle geri gelir. İyilik, hoş görü ve medeni olmanın yanı sıra ciddiyet ve vakur da çok önemlidir. Kibirden uzak kimlikler sayesinde, mesafe alındıkça sonuçları da alınabilmektedir. Aşka emek verenler her zaman kazanacaktır. Bu kişiler daima, iyi ve hayırlı yaşayan insanlar olmakta ve bu yolda ilerlemektedirler. Bildikleri doğrudan şaşmayan ve o doğruyu doğru yönde kullanan insanlar olmuşlardır. Hayatları boyunca hep doğru bildiklerinin peşinde oldukları içinde ne yalan söylemeyi becerirler, ne de bunu söyleyeni sevebilirler. Mesafeli ve yaklaşımlarında daima ölçülü olmalarının sebepleri de bu doğruluklarından kaynaklanır.

Aşka Emek Verenler

Esen kalın.

KRaL

16.09.2018

Mobil sohbet sitesi Denizim.ORG

Aşka Emek Verenler” için 3 yorum

 • 16 Eylül 2018 tarihinde, saat 13:47
  Permalink

  Ask emek ister ama karşılık beklemez… Aska verilen en büyük emek sabır etmektir..emeğine sağlık:)

  Yanıtla
 • 17 Eylül 2018 tarihinde, saat 00:43
  Permalink

  Aşk+Emek= Mutluluk. Formülü çözmüş sun Kral 😊. Aşk emeksiz olmaz , emeksiz aşk ta aşk olmaz. Emeği ile kazanılmış aşk lar da daha kalıcı ve yürekte yer edicidir. Aşk kitap olsa yazarı sen olurdun Kral.Emegine sağlık.

  Yanıtla
 • 25 Eylül 2018 tarihinde, saat 16:43
  Permalink

  Aşka emek verenler verdikleri emeği dile getiremeyecek kadar derin sever.Karsilik beklemezler.Bekledikleri tek sey iyi günde de kötü günde de o tuttuğu eli birakmamaktir.

  Yanıtla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir