Aşka Sevdalanmak

Aşka Sevdalanmak Denizim.ORG sitesinde bir efsane gibidir. Mobil sohbet yapmaya geldiğiniz sitede, karşılaştığınız sevda masallarına inanın. İnanmak aslında aşkın yarısına bedeldir. Duygularınızı doyasıya yaşamak için ve romantizmin dibine vurmak için bizimle olun, olun ki bu duyguları sınırlara kadar yayalım. Web ana sayfamızın her gün güncellenen yazılarında bir konuya değinmiyoruz, bir çok konumuz var elbette.

Bunlardan birisi de, aşka sevdalanmak ve aşkı sevdalanarak doyasıya yaşamak. Peki bu aşkın içinde yer alan özellikler nelerdir sizce? Aşk ile sevda aynı yönde mi ilerler ya da aşka bakınca aşık olmak mı daha anlamlı yoksa sevdalanmak mı? Bu iki duyguyu biraz genelleştirelim şimdi. Bakalım ortaya çıkan sonuç bize yol gösterecek mi yoksa aklımızı daha mı çok karıştıracak.

Seviyeli Sohbet
Seviyeli Sohbet

Aşka Sevdalanmak

Aşka sevdalanmayı, aşık olmayı, sevdayı yaşamayı her insan arzular. Her insanın bir dayanağı vardır aşk üzerine. Kaliteli sohbet yapmaya girdiğiniz sitemizde ne aşklar yaşandı veya yaşanacak bir bilseniz, işte o zaman aklımıza gelen ne varsa dökerdik ortaya değil mi?

Bir anlamsız aşkın uğruna hepimiz ne parçalandık acaba yıllarca? Kesin olmayan duygulara inandık, halbuki sadakat ve öz verili olmak bu kadar zor olmamalı. İhanet de bu kadar kolay olmamalıydı aslında.

Güven sınırını aşmış bir insanı düşünelim. Aşkına sevdalanmış ve her şeyiyle ona bağlanmıştır. Zamanla içinde büyüttüğü bu sevdayı daha derin yaşamak için aklını fikrini ona bağlamıştır. Karşılaşacağı tüm zorluklara rağmen emin adımlarla aşkına sevdalanıp beklemeye başlar ve sonucunu merak ettiği bu sevdasına anlam katmaya devam eder. Bedava sohbet için bizimle oldukça bunlara şahit olacaksınız.

Bedava Sohbet
Bedava Sohbet

Aşka Sevdalanmak Yıkar mı İnsanı?

Aşka sevdalanmak aslında sonucunun az çok belli olduğu bir durum gibi görünse de bazen kötü sonuçlarla karşımıza çıkar. Seviyeli sohbet ile süslenen bu duygu bazen de insanı derinden yaralar. Kimliksiz düşler görmeye başlar insan, neye inanacağına da karar veremeyen insanlar bu durumda biraz etkilenme yaşarlar. Denizim.ORG için çok aşk sevdası var.

Kurdukları düşlerin aslında tamamen yalan olduğunu gören insan, bir daha mı asla demeye devam eder ve bu ilişkiden kaçar. Siz de aşka sevdalanmak isterseniz eğer bir daha düşünün ve adımlarınızı dikkatli atın. Esen kalın.

Www.Denizim.ORG 

SubaT

27.06.2018

Mobil Sohbet
Mobil Sohbet

Aşka Sevdalanmak” için 2 yorum

 • 27 Haziran 2018 tarihinde, saat 15:57
  Permalink

  Güzel anlatim emegine saglik asLan.

  Yanıtla
 • 27 Haziran 2018 tarihinde, saat 15:59
  Permalink

  Aşk nefesin kesildiği anda başlar. Nefes almaya başladığında biter. Emeğine sağlık Subat.

  Yanıtla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir