Aşkla Sevmek

Aşkla sevmek için bazen öz güven ve sağduyulu olmak yetmez. Mobil chat ve kaliteli sohbet için sitemize gelenler bir dolu aşkın yaşandığına canlı şahit oluyorlar ve mutluluk yaşıyorlar. Aşkla sevmek ne demek, aşkı yaşamak ne demek ve bunlarla birlikte her an beraber olmak nasıl bir duygu ise bunu her fırsatta yaşamanın kolay taraflarını öğreniyorlar.

İnsanlar daima severek yaşarlar. Bir eşyayı, bir canlıyı, bir duyguyu ya da görmediğimiz bir şeyi sevmek bize her zaman tarifsiz duygular yaşatır. Görmediklerimize bir anlam yükleyerek, onu nasıl görmek istiyorsak o şekilde hayal ederek beynimizde bir profil oluşturup dururuz. Bu bize de rahatlık sağlar ve sevmenin derecesini de kendimize göre serbest bırakırız. Çünkü, görmediğimiz varlık bize ne kadar yakın veya uzaksa, ne bir dili vardır ne de bir şahsiyeti.

Biz sadece anlam yükleriz kendi kendimize. Bu varlık genelikle, eksik kanal yanlarımızı tamamlayan ve harika bir şekilde olmasını istediğimiz muhteşem bir canlıdır. Onun ne eşi vardır ne de benzeri. Ona bağlanarak, aslında reel hayatımızdaki eksik yanımızı doldururuz.

Mobil Chat
Mobil Chat

Aşkla Sevmek

Sevmenin ne olduğunu bilmek lazım demiştik. Aşkla sevmek de işte böyle bir şeydir. Aşkı sevmek, aşkın içini ve dışını sevmek, aşkın varlığını sevmek. İşte bütün sorun da bu değil mi sizce? Sevdikçe katlanan o garip duygu, bir gün bizi körü körüne hapsederek zincirlediğinde anlarız ki, sevmek de yetmiyormuş aslında. Bir tek seni sevdim dersiniz ya hani sevdiğiniz insana… İşte bu duygunun tam da adıdır, kara sevda ile bağlanmak..

Aşkın içinde önemli bir yere sahip olan sevda.. Bağlılıkların tarifsiz duygusu sevda.. Yaşanmış bir dolu efsane aşklara konu olan o muhteşem duygu aşk ile başlar ve aşkın en olgunlaşmış halidir. Gözlerde başlayan, dudakları kıpırdatan, kelimelere dökülen ve yürekte ev kuran bu duygu ile birlikte tarifsiz bir mutluluğun adresidir artık sevda.

Aşkla sevmek, aşkın var oluşuna işaret ederek her zaman kendisini yeniler. Bu yenilenme içerisinde de kendinize yer bulabilmek için daima sevin ve her zaman aşkınıza sahip çıkın.

Saygılarımızla, esen kalın.

Denizim.ORG

SubaT

01.10.2018

Mobil chat ve kaliteli sohbet sitesi

Aşkla Sevmek” için 2 yorum

 • 1 Ekim 2018 tarihinde, saat 15:38
  Permalink

  Mutluluk aşkı sevmekle başlar aşka inanmakla ona sarılmakla.
  Mevlana nin da dediği gibi canı canana teslim değilsen ben aşk im deme kimseye .ask teslim olmaktır kaçtığın Ne varsa

  Yanıtla
 • 1 Ekim 2018 tarihinde, saat 15:44
  Permalink

  “Aşk” a sahip çıkmak önce yürek sonra cesaret ister. Aşk i kendi içinden yaşamak kimine göre asilce bir davranıştır.Bence Aşk a ihanettir.Herkes aşk i nasıl içselleştiriyorsa öyle yaşasın. Eline sağlık Şubat.

  Yanıtla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir