Aşktan Geriye Kalan

Aşktan Geriye Kalan ne varsa Www.Denizim.ORG sitesinde. Kaliteli sohbet yapan iki sevgili, zamanla mobil sohbet yapmanın artık fazla gereği kalmadı diyerek reel bir hayatı paylaşmaya karar verirler. Ve bu sayede, yeni bir yaşamın kıyısına gelirler. İstedikleri acaba bu mudur? Yıllarca bilgisayar başında dirsek çürütenler, şimdi el ele tutuşup aşkla ve sevdayla dolu bir hayatın basamaklarına çıkabilecekler midir? Bu soruları umarım ki hemen hemen herkes birbirine sorar ve istediği cevabı almak ister. Sanal sohbet sitesi ile reel hayatın acaba ne kadar gerçekliği benziyor birbirine? Veya bu sanal chat yapan insanlar acaba reel hayatlarında da buradaki gibiler mi? Bunlara cevap almak için o anları yaşamak lazım değil mi sizce? Elbette o dünyayı gerçekten yaşamak için hem cesaret, hem azim ve hem de yürek lazım insana. Korkusuzca kendini salı veren insanlarda bile bazen aşk adına ne kadar eksik şeyler vardır bilir misiniz? Ruhani olmayan hayatın en anlamlı tarafı da dokunabilmek ve koklamaktır.

Aşktan bize kalan
Aşktan bize kalan

Aşktan Geriye Kalan

Aşktan geriye kalan ne varsa, sevdadan arta kalan ne kaldıysa yaşamak için, sadece anılarda kalsın artık. Yetmiyorsa sevmek, ya da yeterli gelmiyorsa sadakat, az geliyorsa mutluluk; yapacak çok bir şey kalmıyor geriye. Tek tesellimiz sevmek ve bağlanmak olmalıydı. Tek sevincimiz bu değil miydi zaten? Gür akan şelaleler gibiydi duygularımız. Ama bakın şimdi geriye ne kaldı aşktan? Hani o büyük sevdanın meyveleri olgunlaşmıştı ve  toplanmaya hazırdı?

Bak şimdi eller bomboş, sevgiler dağınık, hasret bir içim su gibi öyle ki, apansız parlayan yıldızlar gibi sabah olunca kaybolur cinsten. Sahte bir yanılsama sanki bu artık. İçimizdeki kapanmayan yara desek daha doğru. Açılmayan mektuplar olur ya, bakmadan ve okumadan yırtarsınız aniden. İşte aynı o kafa var şimdi içimizde.

Mobil sohbet
Mobil sohbet

Aşktan Bize Kalanlar

Aşktan bize kalanları da sorguladık. Ne farkı var ki? Neyin farkı bu acaba? Kimliksiz düşler, boşa yaşanan hayatlar, boşuna geçen koskoca ömürlerden geriye ne kaldıysa, aşktan bize kalanlar da sadece onlar oldu her zaman. Deniz sohbet adına ne varsa sizlerle.

Hoş sohbetler diliyoruz.

Www.Denizim.ORG Aşktan Geriye Kalan

Deniz & SubaT

19.06.2018

Aşktan Geriye Kalan, aşktan bize kalanlar, kaliteli sohbet, mobil sohbet, denizim.org, deniz sohbet, sanal sohbet sitesi

sohbet siteleri
sohbet siteleri

 

Aşktan Geriye Kalan” için 2 yorum

 • 21 Haziran 2018 tarihinde, saat 01:31
  Permalink

  sevgili sevdiğim canimin en içi ömrüm bitanem askimizdan bize kalan üLkü müz ve kartal ımız olacak… seni cok seviyorum emeğine güzel yuregine saglik…

  Yanıtla
 • 25 Eylül 2018 tarihinde, saat 16:57
  Permalink

  Aşktan geriye kalan sadece derin bir yaradır hiç kapanmayacak olan daima acı veren

  Yanıtla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir