Bir Deniz Düşün

Bir Deniz Düşün hadi, Www.Denizim.ORG farkıyla hem de. Bir Deniz Düşün susuz, bir gece düşün uykusuz, bir insan düşün sevgisiz, bir bahar düşün çiçeksiz, bir de beni düşün sensiz… İşte bak ilham veriyorsun bana, seni nasıl benimsediğimi iyi düşün. Sensiz nasıl olamıyorsam, senden ayrı nasıl duramıyorsam, senden başka ancak bir hiç olabiliyorsam anla ki sensizlik bana hiç yaramıyor. Duygusuzdum senden önce, senden önce satırlarım suskundu, zavallıydı kelimelerim, sahipsiz ve yoksun. Bak şimdi neyim varsa senin, neyim varsa seninle, neyim varsa sensiz değil asla. Var ettiğin varlığımla sendeyiz beraber.

Aklımla, fikrimle, sevdamla sendeyim. Bir yavrunun anne özlemi gibisin, bir çiçeğin suya hasretiyle aynı, bir gecenin sabaha kavuşması gibi özledim seni. Gel artık, bir deniz düşün artık. Bizi düşün, içinde sadece ikimizin olduğu saf bir hayatı yaşat bana. Kırılganlıkların, parçalanmaların, özlemlerin ve hasretin olmadığı bir hayatı istiyorum senden ölesiye. Www.Denizim.ORG için Denizim için yaşamak istiyorum sanki yıllarca, ölesim gelir deriz ya hani, aynen öyle bir sevgi yumağı var bağrımın tam ortasında sana karşı.

Deniz Sohbet
Deniz Sohbet

Bir Deniz Düşün

Bir deniz düşün, içinde milyarlarca özgür balıkların yüzdüğü, özgürlüğe solungaç vurduğu, özgürce şarkılar söylediğimiz bir derya düşün, sadece ikimizin müziğinin çaldığı bir lebiderya düşün. İşte orada seni tanıdım, orada sana yandım, orada sana adadım kendimi. Biliyor musun sevdiğim, ben sana özgürüm sadece?

Sana bağımsız bu duygularımla seninim. ” Al beni ne yaparsan yap. ” der gibiyim. Öyle engin ki duygularım, Deniz gibiyim, hırçın bir Karadeniz gibi. Korkularım yok çünkü bir deniz düşün diyorum kendi kendime. Sıkılınca, üzülünce, daralınca, gerilince, yalnız kalınca öyle yapıyorum artık. Rahatlatıyor varlığın beni

Denizim
Denizim

Bir Deniz Yaşat Bana

Bir Deniz yaşat bana, içinde huzurun olduğu, içinde sevdanın olduğu, umutsuzluğun olmadığı, özlemlerin sonunda kavuşmanın olduğu bir Deniz. Hayal et yeter diyorum kendi kendime. Bu bile bana yetiyor bazen.

Özlemlerim için, hasretlerim için, duygularım için Bir Deniz Düşüneyim diyorum hep. Zamanım Deniz‘i düşünmekle geçiyor.

Haklıyım aslında, hem de çok haklıyım. Çünkü Deniz, yaşanmayı ve sevilmeyi hak ediyor. İyi var diyorum. Www.Denizim.ORG platformunda bir deniz yaşat bana Denizim. Canım benim.

Saygılarımızla..

Www.Denizim.ORG Bir Deniz Düşün

Deniz & SubaT

17.06.2018

Bir Deniz Düşün, bir deniz, denizim, deniz, denizim.org, mobil sohbet, bedava sohbet, seviyeli sohbet, deniz sohbet

Denizim.ORG
Denizim.ORG

Bir Deniz Düşün” için 2 yorum

 • 18 Haziran 2018 tarihinde, saat 00:26
  Permalink

  Bir deniz düşün sensiz nefes alamıyorum!!! Diyen,bir Subat düşün denizim diyen.Allah ayırmasın.Subat kalemine sağlık

  Yanıtla
  • 19 Haziran 2018 tarihinde, saat 01:12
   Permalink

   Amin durucugum kesinlikle neFeS aLamıyoRum ben ASLanimsiz almakta istemiyorum varım yogum sagim solum önüm arkam her yanim aSLanim onsuz nefes almak dahi istemiyorum… asksin ve hayatsin..

   Yanıtla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir