Bir Sevene Yar Olmak

Bir Sevene Yar Olmak kolaydır da, yar’i sevmek nasıldır? Www.Denizim.ORG sitesinde gelin bugün bu konuyu enine boyuna konuşalım. Aşktan yana, sevdadan yana ne varsa elimizde dökelim ortaya, dökelim de bakalım elimizde kalanlar neler? Biz ki aşktan medet ummuş sevenler, biz ki yıllarca sevda uğruna taparcasına mutlu olmanın verdiği acıları hazmettik. Bizi hangi silah vurur ki bu saatten sonra, hangi kurşun parçalar ki çelik gibi olmuş yüreğimizi? Sevilmeyen yüreklerimizi çelikten duvarlarla örmüşüz bir kere, bu andan sonra kaç bomba atsalar yıkılır ki bu eşsiz yürek kalemiz. Biçare, zavallı, perişan yüreğimiz daha kaç sevenin terk ettiği virane olabilir ki soruyorum size. Yanlış insanları mı sevdik acaba? Bilmiyorum ki bunu.

Bir Sevenin yari olmak
Bir Sevenin yari olmak

Bir Sevene Yar Olmak

Bir sevene yar olmak mı acaba amaç? Ya sevemezsen, ya sen sevemezsen onu? İşte burada dur. Bağlanmayacaksın der ya Bedirhan Gökçe. Adam haklı. Mutlaka sana ait olmasını istiyorsan bazı şeyleri, çok sahip olmayacaksın.

Çok sahip olduğun izlenimi vermeyeceksin. Hep yanlış insanlar dedik yani değil mi? Beni hiç anlamadın ve anlamayacaksın. Bir sevene yar olabilmek değil işte, o sevene kendini sevdirmek, hakikaten o sevene yar olabiliyorsan ne mutlu sana.

Oluruna bırakırsan her şeyi, bir bakarsın ki avuçlarının ucundan çekip gitmiş sevenin. Seni sevenin bir anlamı da kalmaz bazen. Çünkü anlamsız gözlerle sevilen bir sevdanın , yar’in, ne kendine faydası olur, ne de sevdiğine..

Denizim Sohbet
Denizim Sohbet

Bir Sevenin Yar’i olmak

Bir sevenin yar’i olmak ne zordur, ne zordur sevene sevgiyle karşılık verip onun sevdiği olmak. Ah bu şarkıların gözü kör olsa da kurtulsak hepimiz demek geliyor içimden. İçimin çaprazlarından git artık denmiyor bile.

Beni hiç anlamadın derler ya. Aynen öyle işte. Ne korkular bitiyor, ne korkusuzlar. Sırası gelen gitmiyor buralardan aslında. Bir adımlık yol, adını hasret koyup yutturuyor kendini bize. Hem de içimizi dağlaya dağlaya, perişan ede ede.

Ne diyelim ki, hayat tavlasında gene attığımız zar hep-yek geldi.. Sağlık olsun!

Www.Denizim.ORG

SubaT

19.06.2018

Bir Sevene Yar Olmak, sohbet odaları, sohbet siteleri, sohbet kanalları, bir sevenin yari olmak

Denizim.ORG
Denizim.ORG

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir