Bu Yara Senden

Bil ki Bu Yara Senden, başkasından değil. Denizim.ORG diyerek hayallerimin üzerine yorgan yapmıştım seni.  Akıl almaz hayallerime kimsenin kudreti yetmiyordu. Sen hayatıma çıkıp geldikten sonra hiç bir şey eskisi gibi olmadı.

Ne senden geriye kalanlarla avunuyorum şimdi, ne de yıkıntılarının içinde mutlu olmaya çalışıyorum. İçime açtığın yaralara ne sürsem geçmiyor, artık ne desem kar etmiyor kendime.

Vurgun yemiş gibiyim, senden ve sana ait ne varsa onlardan.

Çek git artık beynimden, hatta çek git bu dünyadan, öl diyorum artık, ne olur öl, yalvarıyorum öl.

Bedava sohbet
Bedava sohbet

Bu Yara Senden

Binlerce yıllık aşk hikayelerinden geriye ne kaldı ki? Sadece Leyla ile Mecnun ve benzerleri. Kim kalkıyor da diyor ki, ” Bunlar birbirlerini deli gibi sevdi hatta birbirlerinin uğruna öldüler bile. ”

Ne kadar yalan dolan varsa aşkın içine gelmiş yuva yapmış adeta. Hiç kimse saf değil, hiç kimse pak değil ve hiç bir kimseler temiz değil bu aşk hikayelerinde.

Sen bile yalan yanlış ne varsa koydun aklıma, beynimi senle doldurdun. Başka bir şeye bakamadım kafamı yoramadım, dikkatim sadece sendin, seninle bakıyordum gözlerimde her şeye.

Bu yara
Bu yara

İçimden akan giden her türlü iyiliği ve iyimserliği seninle beraber kaybediyordum. Bu yara senden, sadece senden. İyileşmez artık, dermanı yok, doktoru yok, çaresi yok.

Açtıklarınla, açacaklarınla, yaşattıklarınla bu yara iyileşmez artık. Bil ki, Rabbim bu yarayı açanı da görür, onu da bu yaradan nasiplendirir.

Bu Yara Senin Artık

İşte bak ne kadar yara açmaya çalıştıysan, ne kadar da yaralamaya çalıştıysan, o kadar yaralarım iyileşmeye başladı. Senin yarattığın bu yanılsama ile çok yaşamam diyordum. Aksine, kuvvetlenmişim. Dersler almışım senden. Bir yerlerde saklı kalan gizli duygularım benden yana artık.

Bundan sonra açtığın her yara için hesap sorsun senden Yüce Yaradan. O ki, çok büyük. Çok büyük olduğunun o kadar kanıtı var ki.

Mobil Sohbet
Mobil Sohbet

Bak mesela, büyük yanlışların sonrasında ” Hayırlısı buymuş. ” deriz ya. İşte senden sonra kıyamet de kopmadı, kimse de ölmedi. Bak hala hayat devam ediyor. Ama yanlışların sonrasından insan olgunlaşırmış. Benim en büyük yanlışım ve yanılgımdın.

Bir yara açtın, bin nefret kazandın. Sen kazançlısın bu işte…!

Beni unut ama bunu unutma, bu yara senden

Www.Denizim.ORG

SubaT

04.07.2018

Bu yara senden, bu yara senin artık, sohbet odaları, mobil sohbet, seviyeli sohbet, bedava sohbet, kaliteli sohbet

Kaliteli Sohbet
Kaliteli Sohbet

Bu Yara Senden” için bir yorum

  • 4 Temmuz 2018 tarihinde, saat 16:42
    Permalink

    En basta dedigin gibi her insan birine yara acarmis bir laf var bilirmisin ne ekersen onu bicermissin atalarimizsin cok guzel sozleri var kulak arkasi yapmamak gerek ama insanogluyuz nankör oluyor bir ani bi saniyesi tutmuyor her insan cani yanmadigi surece karsindakini anlayamıyor o zaman kadar sus pus oluyor neyse kısa keselim..!

    Çünkü saygim var kavgada etsek bende ki saygin bitmez sadece beni kirar dilerim istedigin herseyin olur gecmisi birak geleceğine bak artik hayat devam ediyor bunu unutma

    Yanıtla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir