Burçlar ve Anlattıkları

Sohbet siteleri ortamında, Burçlar ve Anlattıkları hayatımızı yönlendirir. Ya da biz öyle sanırız. Girersiniz bedava sohbet etmeye ve hemen biri oradan burcuna bakar. Aklınız karışır o anda. Acaba benim burcum ne diyor diye. Sistemli insanlar her zaman bunlardan uzak durur. Ama uzak durmak yetmez bazen. Kapılır gideriz o burçların anlattıklarına. Burçlar daima insanı rahatlatmak için var edilmiştir. Hiç bir burcun içinde, bugün trafik kazası geçireceksiniz ya da hastalıktan yakın zamanda öleceksiniz denmez. Yahut, bugün sevgiliniz ölecek veya yakınlarınızdan birini kaybedeceksiniz. Ha bu arada, elinizdeki her şeyi kaybedeceksiniz. Yani bu tarz yaklaşımlar sergilemiş olsalardı, burçları bize anlatan o insanlar çok başarılı sayılmazlardı.

Burçlar ve Anlattıkları

Bunlara inanmak her zaman iyi sonuçlar doğurmaz. Burçlar bizleri hayata küstürmesin diye anlatılan bir nevi oyundur. Bu sektörde insanları kullanarak ilerleyen ve insanları kullanarak para kazananlar da vardır. Gazete köşelerinde burçları yazanlar, anlatanlar, hikaye uyduranlar, içinde kendimizden bir şey aramamızı ve bulmamızı sağlayan materyaller vardır. Duyguları ve düşünceleri elde ederek, insanların bu yöndeki zaaflarını kullanıp, sadece para kazanmak uğruna bizleri yanlış yönde düşüncelere sevk edenlere de rastlarız sık sık. Ummadığımız yazılarla da çok karşılaşırız. İçinde kendimizden bir şeyler aradığımız hikayelere inanırız. Elimizden çok da bir şey gelmez. Kapılır gideriz. Yalanlara inanmak istemesek de, inanmış gibi yaparız.

Burçlar
Burçlar

Burçların Hayatımıza Etkisi Nasıldır?

Burçlar ve hayatımıza etkileri sayılamayacak kadar çoktur elbette. Buna inanmışsak eğer, bu dakikadan sonra buna kapılmanın son şekli de üzerimizde yarattığı etkileri olacaktır. Pozitif anlamda yıldızların etkisi veya astrolojiye uydurularak anlatılan hikaye sarmalında bir yer kapmak istersiniz hep. Öyle ki, sabah uyanır uyanmaz ilk iş olarak burç yorumlarını okumak gelir içinizden. Onlara bakmadan güne başlamazsınız. İş hayatınızı bile ona göre şekillendirirsiniz. İş yerinde bir şey olsa burcunuza bakar anlamaya çalışırsınız. Mantıklı izahlar varsa zaten bunlara inanmak zorunda kalırsınız. Burçlar ve Anlattıkları bize her zaman mantıklı gelmese de, bu alemde bu tarz rüyaların olduğunu görmek de bazen bizi rahatlatır. En azından çok bir şey istemez bizden. Sadece bir hayalden ibaret olduğunu anladığımızda zaten olgunlaşmışız demektir.

Denizim.ORG

KRaL

17.09.2018

Bedava sohbet ve sohbet siteleri

Burçlar ve Anlattıkları” için 2 yorum

 • 17 Eylül 2018 tarihinde, saat 16:10
  Permalink

  Astroloji bir bilim dalıdır. Eğitimini almış astrologlar gezegenlerin pozisyona göre insanlar üzerindeki etkisini analiz eder bunu paylaşırlar. Tabi ki analiz edilen burçta milyarlarca insan var, farkı coğrafyalarda farklı konumda olan insanlara aynı yorum nasıl yapılır. İşte kafa karışıklığına sebep olan budur. Emeğine sağlık Kral yine güncel bir konuyu ele almışsın.

  Yanıtla
 • 25 Eylül 2018 tarihinde, saat 04:57
  Permalink

  Hayat bir enerjiden oluşur.burclarda bunu kanıtlayan bir diğer durum.emeginize sağlık

  Yanıtla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir