Çakallarla Sohbet

Sohbet siteleri içerisinde çakallarla sohbet ortamları vardır. Mobil chat yaparken bunlara her zaman denk gelirsiniz ve geliyoruz. Seviyeli sohbet imkanı ararken ilk giriş yaptığınız yerde kalmak istersiniz. Zamanla buralara alışıp kalmak ister ve muhabbetlere dem vurmak ister her insan. Sistemli bir arkadaşlık ve dostluk için çaba gösteren her kullanıcı için, kapılar sonuna kadar açıktır. Bazen dua eder insanlar, kaliteli sohbet yapmak için çaba gösterirler. Ama eldeki imkanlar buna zamanla izin vermeyebilir. Biraz daha efor sarf edip, biraz daha anlayışlı bir konuşma kültürü ile hareket etmek daha manidardır.

Aslında sanalın çakalı olanlara dikkat etmek gerekir. Bunlardan etrafımızda o kadar çoktur ki. Örneklerine geçmeden önce şunu diyelim ki, hiç bir çakal kendisine ait olmayan şekilde hareket edemez. Kanında ve özünde mutlaka ihanet, adilik, seviyesizlik, hainlik ve tutarsızlık vardır. Asla düzgün bir karakter içermemektedir. Hep insanların artığını yemekle, onlardan arta kalanlara avunmakta ve kendini bununla tatmin etmektedir.

Esas özü ile benzemektedir yani. Kendini asla değiştiremez. Olduğu gibidir bir çakal. Çakal gibi konuşur, onun gibi hareket eder, onun gibi içten pazarlıklıdır. Bunun hem erkek hem de dişi versiyonu vardır. Biz bugün erkek versiyonunu anlatacağız. Umarız ki, bir takım çakallar da bu yazıyı okuyup aynaya bakarlar artık. Asla çakallıktan başka hevesleri olmayanlara gerçekten de güzel bir yazı olacağı kanaatindeyim. İzleyin bakalım. Çakallarla sohbet için neler var görelim.

Çakallarla Chat
Çakallarla Chat

Çakallarla Sohbet Etmek

Çakallarla sohbet etmek için çakal olmaya gerek yoktur. Bir sanal çakal düşünelim. İlişkisi olanların ilişkilerini bozmaya ve onlardan arta kalanlarla bir şeyler yaşamaya alışkınlardır. Bu tarz aşağılık insanlar daima tek yaşarlar. Asla kalabalık takılmazlar çünkü kendisi gibi insanlara da güvenmezler. Çakallığın en güzel yaşam tarzı da budur zaten. Tek ve özgür takılmak. Sürüden ayrı, bir başına, tek başına, yalnız ve sessiz, tam bir haince..

Bir sitede güzel bir aşkı yaşayan iki kişinin arasına girmek, onları ayırmak, kendine pay çıkarmak ve ayrılan insanları teselli edeyim derken ona yapışmak. Zaten kanında vardı ki bu. Garipsemez bu durumu. Çünkü artık ve leş yemeye alışkındır, asla taze bir şey yemez ve leşe düşkündür. Sistemli bir şekilde hareket eder, hata yapmaz asla, çünkü çakalın sohbeti asla hata kaldırmaz. Özüne saygı duyar leşin. Çünkü nemalandığı şeydir o. Basit ve sıradandır duyguları. Acıma hissinden eser olmaz onun kültüründe. Seviyesiz ve terbiyesiz bir yapısı vardır.

Allah kitap küfür eder, aldatır, sapıktır, karaktersiz ve inançsızdır, ateist bir kimliği vardır bu şerefsizin. Tehdit, şantaj, korkutma ve sindirme gibi hareketleri hiç yadırgamaz. Ailesi yoktur zaten. Herkesin çocuklarına küfür eder. O kadar aşağılıktır ki, asla bir başka insana iyi davranmayı beceremez. İman, İslam, şecere ve sülale kültüründen çok uzaktır. Kadın, kız, çocuk, ihtiyar, büyük, anne, baba gibi kavramları reddeder. Çünkü babası hiç olmamıştır ya da kimin çocuğu olduğu belli değildir.

Seviyeli Sohbet
Seviyeli Sohbet

Çakallarla Chat Yapmak

Çakallarla chat yapmak için zorlanırsınız. Çünkü onlar konuşmazlar. İzlerler sadece. Onlara Youtube gibi kanallarda çok denk gelirsiniz. Cebinde kontör yükleyecek parası olmadığı halde başka numaralardan sizi arayarak Allah kitap küfür eden bu şahsiyeti bozuklar, bazen o kanallara video yaparlar saçma saçma ve ilkokul öğrencileri bile daha iyi yapar o videoları. Daha sonra bir bakarsınız ki, o yaptığı videolar da silinmiş, o çakalı Youtube bile kabul etmez emin olun:)

Çakallarla chat sitesi asla bulamazsınız. Öyle birilerini barındırmazlar. O tarz insanların varlığından bile haberdar olmayan o kadar iyi insan vardır ki. Aldatacakları birini bulana kadar da çakallığa devam ederler. Ağlarına düşürdükleri insanlardan tehdit ve şantajla para talep ederler. Başarılı oldukları görülmemiştir.

Hani derler ya, ” Adam olacak çocuk, küçüklüğünden bellidir. ” diye. Bunun adam olacak küçüklüğü bile olmamış belli. Ya topu sürekli inşaata kaçtı, ya da kendi deyimiyle annesi başka bir adamla gitti, herkesi buna ” Baban bu adam ” diye tanıttı. Bu da her önüne gelene baba diye diye, çakal oldu çıktı. Küçükken gördüğü cinsel taciz olayı da, toplumdan ayrı bir insan olmasına sebep oldu tabii ki. Sanalda kabadayılık yaptıklarına daha adını soy adını ve adresini veremeyecek kadar korkak bir adamdan çakal bile olmaz. Buna ” Çakal ” dedikçe, hayvan kahrediyor insanlara. Yazık..!

Yanında bir de dişi çakal var ki, düşman başına öyle bir çakal:)

YAZAN : SubaT

24.07.2018

Mobil Chat
Mobil Chat

Çakallarla Sohbet” için bir yorum

  • 24 Temmuz 2018 tarihinde, saat 14:27
    Permalink

    Çakallarla sohbet edenin, sonu da çakala benzer.

    Yanıtla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir