Celladına Aşık Olan Kadın

İşte bu sözler, Celladına Aşık Olan Kadın tarafından dile getirilen sözler. Ne kadar garip bir duygu ile yazılmış olduğunu görebiliyoruz. ve kadın şöyle devam ediyor: ‘ Boğazımda kocaman bir düğüm, yutkunamıyorum. Ağzıma aldığım her lokma büyüdükçe büyüyor, yutamıyorum. Yaşadığım bu durum, Stockholm Sendromu ile aynı bir durum. Yani, celladına aşık olan kadın. Biliyorum, ecelim onun elinde. Beni tek bir darbe ile öldürmüyor maalesef. Vurmuyor o kılıcı bir türlü, şah damarımın üzerine..

Her gün bir parça söküyor kalbimden. Bir kez vurup indirse kafamı, bu kadar acı çekmezdim galiba. Canım bu kadar yanmazdı, acımaz hiç bir yerim. Belki suçluyum evet, kabul ediyorum. Celladıma aşık olmayı ben seçmiştim. Suç benimse, cezasını da elbette ben çekerdim. Kendimi, günlerdir karanlık bir hücreye kapatılmış mahkum gibi hissediyorum. Onun gibi yalnız ve çaresiz. Bilincim gidiyor yavaş yavaş. Eriyorum bir mum gibi. İçte içe ve umarsızca. Halüsinasyon görmeye başladım zannediyorum ki zaten öyle. Yoksa bu, benim kalbimin acısından mı kaynaklı bu duygu?

cellat
cellat

Celladına Aşık Olan Kadın

Ey sevgili celladım. Kalbime öyle bir kilit vurup, anahtarı dipsiz bir kuyuya attın ki! Ne o dipsiz kuyuya inilir, ne de o kilit açılabilir. Birileri bana çok güzel sözler söyler, övgüler dizer. Ama senin bir gülüşün, tüm güzel sözlere, övgülere bedeldir. Ben neden böyle sevdim ki? Tutuldum ki böyle nedensiz ve çaresiz bir aşka. Celladım… İnan ki ben de bilmiyorum bunu. Çözmüş değilim. Bu yaranın dermanı yok. Şifası yok. Hani deriz ya, kimse vazgeçilmez değildir diye? Hiç kimse vazgeçilmez değildir deriz ya hani?

Herkesin ve her şeyin bir alternatifi vardır diye bağırır dururuz ya. Benim için, senin yerini dolduracak bir başka insan yoktur işte. Olamaz da. Hani ben sana demiştim ya? ‘Benim yüreğim, senin yüreğinde esir, ne olur azat etme.’ diye..

Sen de ‘Tamam‘ demiştin. Ama sözünde durmadın. Hem azat ettin, hem de ‘Başka yürekte esir ol.’ dedin bana. Aşık bir kadına söylenecek en ağır sözdür bu. Velhasıl kelam; cellat, kurbanına son bir şans verir ve der ki; ‘bensiz, sana bin yıl ömür veriyorum ve git o ömrü yaşa.’

Kurban da der ki; ‘Sensiz bir gün bile yaşamaktansa, şuracıkta canımı vermeye hazırım.’ Cellatların işi budur elbette.’

Ve cellat, umursamadan, oracıkta kadını öldürür..! Çünkü o bir cellattır ve görevi can almaktır, can sevmek değil...!

Celladına Aşık Olan Kadın

Denizim.ORG Mobil sohbet ve sohbet odaları

KRaL

22.09.2018

 

Celladına Aşık Olan Kadın” için 3 yorum

 • 22 Eylül 2018 tarihinde, saat 16:13
  Permalink

  Harika bir duygu durum anlatılması. Emeğine sağlık Kral.

  Yanıtla
 • 25 Eylül 2018 tarihinde, saat 04:43
  Permalink

  O gülümsemeye ancak bi cellat vesile olabilir.cunku o gülümsemede öyle derin anlamlar vardır ki.sana gülümserken kalbinden su sözler akar,
  Bana acı vereceğini biliyorum belkide yok edeceğini,ama beni şimdiye dek kimse böyle gulduremedi.Ask yanacağını bile bile ateşe yürümek derlerdi gülerdim işte o gülümseme.
  o gülümsemeye kıyamaz o celladin kalbinde sevgi varsa öfkesini yok eder ama o gülümsemeye kiyamaz

  Yanıtla
 • 12 Ekim 2018 tarihinde, saat 01:33
  Permalink

  Olum fermanini celladindan olmus.celladida sevecek hali yok yani👾👾👾

  Yanıtla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir