Delilerin Sohbet Sitesi

Delilerin Sohbet Sitesi denildiğinde komiğinize gitmesin. Mobil sohbet sitemiz sadece akıllılara hizmet vermiyor. Elbette seviyeli sohbet etmek isteyen tüm delilere kapımız açık. Deli derken aklımıza hemen hareketleri ve konuşmaları yoldan çıkmış dengesiz insanlar gelmesin. Deli demek aklıyla fikriyle deli değil, hareketleriyle deli olanlar da var muhakkak. Siz akıllı sanırsınız ama aslında o tamamen kontrolden çıkmış bir durumdadır. Sevgisiyle, verdiği huzurla deli olanlar da var elbette. Kumar oynar gibi hayat yaşayanlar da aslında birer deli değil mi? Sevdiğini aldatanlar, insanları kandıranlar, sevdiği ile oyun oynayanlar hep birer zırdelidir aslında. Bunlara o payeyi verenler de bizler değiliz, bizler bu anlamı yüklemedik onlara. Biz daima esen kalan insanlar sınıfında olmak istedik, her ne kadar bizi o paye ile onurlandıranlar olmasa da… Bu gayet yerinde bir tespit.

Delilerin Sohbet Sitesi

Delilerin sohbet sitesi olarak amacımız burada aklı olmayanlara hitap etmek ya da onları rencide etmek değil tabii ki. Aklı olup da deli sınıfında tercih edilenlerle alakalıyız. Durup dinlenmeden kendine akıllı olmayan insan muamelesi yaptırtmak isteyenleredir sözümüz. Psikolojisi gitmiş, ruhu kiralık ve saçma sapan bir insan karakteri ile yaşayan bireylerin tek becerisi de budur aslında. Deli sınıfında kabul görmek..

İnsanların doğup, büyüyüp, yaşayıp da gördükleri ne kadar ders alıcı hayat özelliği varsa, delilerde hepsi mevcuttur. Çünkü onlar hayatı düz ve sığ yaşamayı severler. Görecelidirler genellikle. Takmadıkları ne kadar durum varsa, sonuçları ile de ilgilenmezler. Tek bildikleri, tek düze yaşam şartlarıdır. Sorumluluk almadan ve düz bir hayat yaşamaktır amaçları.

Bu amaca hizmet eden bu kafalarda mantık aranmaz. Günlük yaşadıkları için dünü asla hatırlamaz ya da hatırlamak işlerine gelmez. serbest hayatı boyunca daima devamlılık göstermez ve hep kaos içindedir aslında.

Saygı ve sevgiden yoksun olması deliliğiyle alakalı değildir. Sevmek, umutlanmak, hasret falan ona çok yabancı kelimelerdir. Sistem içerisine bile adapte olmadığı için, insanlarla bağ kurmak işine de gelmez zaten. Kuralsız ve sıra dışı ya da radikal olmak daha önemlidir onun ve onun gibiler için. Delilerin sohbet sitesi dedik ya, gerçekten de burada deli ve deliye ait çok şey var.

KRaL

08.08.2018   

 

Delilerin Sohbet Sitesi” için 4 yorum

 • 9 Ağustos 2018 tarihinde, saat 16:21
  Permalink

  Herkesin icinde bir delilik vardir mutlaka 🙂 cok guzel bi tesbit ve yazi olmus tebrik ederim 🙂

  Yanıtla
 • 9 Ağustos 2018 tarihinde, saat 16:26
  Permalink

  Makale okuyunca bir durdum kendi ruh halimi ve düşünce sistemi mi kontrol ettim. Ben hangi deli kategorisine girerdim acaba diye? Ben aşık kontenjaninda boşluk varsa deli kategorisine dahil olayım. En güzel deli aşık delidir. Emegine sağlık Kral.

  Yanıtla
 • 9 Ağustos 2018 tarihinde, saat 16:37
  Permalink

  emegıne sağlık kral güzel olmuş

  Yanıtla
 • 9 Ağustos 2018 tarihinde, saat 16:53
  Permalink

  Ya biz vaktinde akıllı oldukta ne oldu hayatımıza girenler aklımızdan parca parça aldı ve gittiler akıl parça parça gidince geriye bisey kalırmı? Kalmadi iste aklımızı çalanlara seslenim gözünüz aydın artık deliyim!Deli olmak saflıktır iyi niyettir yani ben deli olmaktan mutluyum başkaları da beni çeksin şimdi deli etme sırası bende.😊Eline emeğine saglik KRAL👏👏

  Yanıtla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir