Denizi Sevmek

Denizi Sevmek her zaman onur veriyor bana. Denizm.ORG sitesinde öylesine güzel bir duygu ki bu, ancak yaşayınca anladım.

Benliğimi sarıp sarmalayan bu güzel duygu için Allah’ıma hamd olsun diyorum. Hamd olsun ki, bunu bana yaşattı.

Nicedir aldatılmış, nicedir yıkılmış, nicedir duyguları paramparça edilmiş bir erkek olarak bir daha asla düzelemem diyordum ama şu an açık olan ve kendi evimiz diye kabul ettiğimiz Www.Denizim.ORG mobil sohbet sitesinde bunu en derin duygularla yaşıyorum.

Onunla olmak, ona yakın durmak ve onun tarafından sevilmek ne kadar da güzel ve yaşanılası bir his imiş bunu en açık örnekleriyle anladım.

Delikanlı hatunum, eşşiz sevdam, canım sevdiğim, güzel gönüllüm dedikçe içim daha bir hoş oluyor adeta.

20 yıllık sanal hayatım ve 48 yıla dayanan reel yaşam sürecimde ben böyle bir sevdaya asla şahit olmadım.

Tüm günüm o, tüm dünyam o, gecem o, gündüzüm o.

Gece yatıyorum, yastığımda sanki onun kokusu🙁 Uyanıyorum sanki sabah güneşi onun gözleri, seher yeli gibi nefesi vuruyor adeta yüzüme..

Mobil Sohbet
Mobil Sohbet

Denizi Sevmek

Denizi sevmek bir ayrıcalık adeta. O bambaşka bir insan. Ruhu ince bir şiir, bedeni bir Tanrıça, varlığı sanki her derde deva ilaç..

Ruhum okşanıyor adeta, ona ” Seni seviyorum Denizim ” derken. Bir kaç kez yanlışlıkla ” Deniz ” diye hitapta bulundum. Aman Allahım! Diyen sen misin? ” Lütfen bana Denizim der misin? ” dedi.

Okşandı işte ruhum, o eskimiş ince ruhumdan bahsediyorum. Hani o yerden yere acımasızca attıkları ruhum var ya, işte o naçizane..

Nasıl da seviniyorum onunlayken bilseniz? Bir çocuğa bisiklet alırsınız ya da dondurma hediye edersiniz ya? Aynen o sevinci 500’e katlayın, ancak anlarsınız.

Seviyeli Sohbet
Seviyeli Sohbet

Denizim Diyebilmek

Her Denizim dediğimde bir başka oluyorum. Nasıl başka, çok başka hem de? İnanılmaz bir hafiflik hissediyorum o varken yanımda. Hele ki bana bir SubaT’m demesi var, gel de bu sözüne kurban olma..

Sanki cennetten haber gelmişcesine seviniyorum. Onunla olmak, bir peri masalı gibi. Onunla olmak bir efsane.

O gerçekten bir aşk, hakiki bir sevda. Daha başka çok kelimem var, çok cümlem var, çok anlatacaklarım var.

Ama mevzu ” Denizim ” olunca, kelimeler ve cümlelere sığamıyorum ki… Onu anlatmaya hiç bir yazı kifayet etmiyor ki

Aşk
Aşk

Denizimi Sevmek

Ah bu şarkıların dili olsaydı, neler demezdim ki ona ben. O benim tüm anlamsız geçmişime anlam katan sevdam. Beni kimliğime kavuşturan güzelliğim. O benim ruh ikizim adeta. Canımın içi…

Keşke ona verecek biraz ömrüm olsa, biraz hayatım olsa, biraz bağışlayabilsem canımdan ona..

Ne yazık ki bize ruh veren, can veren Rabbimden ona sağlık ve mutluluk dilemekten başka bir şey yapamıyorum.

Şükrediyorum ki, onunla nefes almak için bana fırsat verdi. Şükrediyorum ki onu sevme ve onun tarafından sevilme şansına sahip oldum.

Ey Yüce Allah’ım!

Bana onunla bir yuva kurabilme şansı nasip et. Sen büyüksün Rabbim. Bu gecenin ve ramazan ayının  yüzü suyu hürmetine, bize birbirimize eş olmayı nasip eyle ne olur?

Denizim.. Seni Seviyorum Ömrüm. Çok seviyorum..

İyi ki varsın hayatımda. İyi ki seni tanıdım. Varlığın bana en büyük şans.

Www.Denizim.ORG

Yazan : Denizin Aslan’ı..

09.06.2018

Denizim.ORG
Denizim.ORG

Seviyeli sohbet, mobil sohbet, bedava sohbet, bedava chat, mobil chat, sohbet odaları, sohbet siteleri, kaliteli sohbet, chat sitesi.

 

 

 

Denizi Sevmek” için bir yorum

  • 9 Haziran 2018 tarihinde, saat 14:26
    Permalink

    okadar cok sey demek istiyorum ki sana bitanem anlatamam yasatirim ancak ki yasatiyorumda… güzel sevdalim canımdan otesin bilesin KabuL olan duam bunca zaman anlamsizmis hayatim.. hayatıma anlam katan sevdaligim ömürlugum benim.. bu can sana kurban olsun hayatim senin güzel sözlü güzel bakışlı anlam dolu herifim(: dilimde eksik olmayan duamsin Rabbimden dilediğim en güzel varligimsin saniyelerim sensiz geçmesin nefes aldığım sürece sen benim bende seninim hayatimin anlamı yaşama sebebim sevincim huzurum mutlulugum… Seni çok seviyorum ve çok aşığım sevgili sevdiğim(**** varlığına elhamdülillah ((ASLAN`IM)))

    Yanıtla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir