Denizimin Adamları

Denizimin Adamları o kadar kaliteli ki. Bunu anlatmaya kelimeler yetmez. Denizim.ORG için biz tek tek anlatalım onları size. Gelin bakalım bu insanlar kim, nedir, ne için buradalar ve ne yaparlar? İsterseniz onları biz anlatırken, sizde sitemizin sohbet bölümüne gelip birebir tanışıp kaynaşabilirsiniz. Günlerce veya haftalarca yapılan muhabbetler o kadar anlamlı ve ileri derecede sevgi bağları ile bağlanır ki, bunun tadına vardığınızda bırakamayacak dereceye gelirsiniz.

SiYaHiNCi var mesela. Ankara onunla anlamı, başkent kadar güzel, en az onun kadar asil ve anlamlı. Onu çok yazmayayım isterseniz, çünkü o kocaman siyah gözlerine bakarken zaten tüm ansiklopedilerin verdiği bilgileri tek tek okuyabiliyorum. Hatta tüm aşk kitapları bile küskün kalıyor bana. Yani o kendi başına bir değer, kendi çapında bir Tanrıça, tüm yüreğimin her bir zerresi adeta. Bırakalım o bu cennet gülüşüyle, yüreğimin tüm aşılmaz duvarlarını ve kalelerini tek tek ele geçirsin. Ona mağlup olmak bile esas galibiyet demek benim için.

BaHaR var mesela. Onu da anlatmak istiyorum. Çünkü uzun zamandır her konuda yanımda olan, bana ve siteye çok emeği geçmiş bir bayan. Ona bayan demesem daha iyi aslında. Bir kahraman gibi. Aslında bir erkek bile onun yanında güçsüz duruyor. Bence yanlış gelmiş dünyaya, o yüreği çoğu erkekte yok. Aşk, sevgi, saygı, insanlık adına ve tüm değerler adına bambaşka biri. Allah onun gibi birini tanıma firsatını bana nasip ettiği için çok da şanslıyım. Biraz kırılganlığı da var ama idare ediyoruz işte.:)

denizim
denizim

Denizimin Adamları

Denizimin adamları bunlarla sınırlı değil. İşte bir adam gibi adam var ki, Denizim.ORG için bir şans adeta. Kimdir bu? Elbette ki Ferhat. bakın bu ismi ama kendisi daima UNuTuLaN olmayı tercih ediyor nedense.

UNuTuLaN var evet. Aslında o hiç unutulmuyor da, kendisini unutturmak istiyor gibi. Benim 10 yıldır tanıdığım ve onu tanımaktan ve gurur duymaktan onur duyduğum bir kardeşim. Tek eksiği, boğazına kadar aşka bulanmaması. Ona bir iyilik düşünüyorum, bakalım.:)

İşte bu saydıklarım, sitenin yöneticileri. Bundan sonraki yazılarımızda da İnşallah, kullanıcılara ve diğer arkadaşlara yer vereceğiz. Denizimin adamları saymakla bitmez. Çünkü biz adam gibi adamların katıldığı ve yaşam alanı yarattığı bir siteyiz. Esen kalın.

Denizim.ORG Denizimin Adamları

SubaT

21.10.2018

Sohbet ve chat sitesi Denizim.ORG

adamları
adamları

 

Denizimin Adamları” için 2 yorum

 • 21 Ekim 2018 tarihinde, saat 17:50
  Permalink

  Bizi bir araya getiren kişi sensin Subat biz teşekkür ederiz sana varlığın için. Ben de seni tanıdığım için çok mutluyum. Benim küçük dünyamin merkezi sensin bu asla değişmeyecek. Teşekkür ederim varlığın la varlığımi anlamlandirdigin için.Emegine sağlık 😊

  Yanıtla
 • 22 Ekim 2018 tarihinde, saat 01:19
  Permalink

  Aslan ben de sana mağlup oldum.. Güzel dusuncelerin icin, guzel kalbin, guzel bakisin icin cok tesekkur ederim. İyi ki dedigim sayili insanlardan birisisin. Ben de iyi ki tanimisim seni.
  Unutulan abi, bahar abla, onlar da benim icin cok degerli. Artik burada bir abim oldu, bir tane ablam. Denizim.ORG ailesinde tabii ki.
  Sen mi..? Sen de benim icin hersey ifade ediyorsun. Guzel olan ne varsa…!

  Yanıtla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir