Erzurum Sohbet Odaları

Erzurum Sohbet Odaları ismiyle yayın yapan Denizim.ORG mobil sohbet sitemiz, artık sizlere daha güvenli hizmet vermeye devam edecek. Yeni bedava sohbet ara yüzü ve kaliteli sohbet amacıyla yayın hayatı sergileyen sitemizde kullanıcı rahatlığı açısından zirvedeyiz. Tahminlerin üzerinde bir duruş sergileyen bu faktörler sayesinde, memnuniyetler bildirildiğinde daha da anlamlı bir moral motivasyon ile doluyoruz.

Bunları gören her kullanıcı da siteye girerken daha huzurlu ve rahat olmanın keyfini sürüyor elbette. Erzurum sohbet sitesi ile birlikte daha da anlam kazanan chat ortamımız, bu yüzden ilk sayfalara çıkmanın ve oralarda olmanın mutluluğunu yaşamaktadır. Dolu dolu sohbet kanalları var bu alemde. Elbette siz de biliyorsunuz ki, seçenek ve tercih epeyce çoğaldı. Deneyin ve farkımızı görün diye sizlere tamamen demokratik seçenekler de sunduk. Muhabbet etmenin temeli de burasıdır.

Erzurum sohbet siteleri
Erzurum sohbet siteleri

Erzurum Sohbet Odaları

Doğunun cenneti diye adlandırılan Erzurum kenti sayesinde bizler de bilmediğimiz yerleri öğrenme adına mesafe kat etmekteyiz. Kısaca anlatım yaparsak eğer, Erzurum ilimiz tam anlamıyla bir görsel şölen ve adet-gelenek-görenek kenti olmuştur. Kayak merkezi Palandöken, bunlardan sadece birisidir.

Erzurum sohbet odaları ile tanıtmaya çalıştığımız şehrimizde, Nene Hatun diye bir efsane vardır ki, kurtuluş savaşı zamanında bizlere gerçekten çok güzel dersler bırakmıştır. Pasinler ilçesine bakacak olursak, çermikleri ile çok ünlüdür. Hele bir deli çermik vardır ki, çamuru ile çok ünlüdür. Her türlü hastalığa iyi gelen bu yer sayesinde turizm bile canlanmıştır ilçede.

Erzurum Sohbet
Erzurum Sohbet

Erzurum Sohbet Siteleri

Erzurum sohbet siteleri konusunda vurgulamak istediğimiz şey de tam anlamıyla bu şehrin güzel taraflarına değinmek ve dikkat çekmektir. Sohbet odaları olarak temennimiz de bu şehre gitmeniz ve orayı iyice gezmeniz olacaktır. Çünkü, vatan toprağımızın en anlamlı şehrinden bahsediyoruz. Bize bu günleri bırakan ceddimizin yaşadığı yerleri görmek, oranın havasını koklamak kadar güzel başka ne olabilir ki?

Çevre illerle olan münasebeti ve şehir halkının geçim kaynaklarından birisi olan Oltu Taşı işlemeciliğini de unutmamak lazım. Fakat çok da ihmal edilen bir kenttir. Yıllarca yatırım yapılmamış ve unutulmuş bir bölgenin şehri olması hasebiyle, adeta yalnızlığa terk edilmiştir bir zamanlar.

Erzurum
Erzurum

Erzurum Sohbet Kanalları

Bu arada bir nokta vardır ki çok önemlidir. Erzurum sohbet kanalları olarak bunu anlatmak lazım diye düşünüyoruz. Çünkü bunu çoğu insanımız bilmez belki de. Pasinler ilçesinin girişinde Kenan Evren tarafından temeli atılan sigara fabrikasının temeli çıkılmış ve demir iskeleti oluşturulmuş olduğu halde öylece yalnızlığa terk edilmiş ve yatırımın üzerine bile düşülmemiştir.

Bu yüzden de, tamamlanamayan o fabrika yüzünden bir çok siyasi gerginlik de yaşanmıştır. İlk önce halkın refahı düşünülerek yapılan bu fabrika sayesinde bir çok insan ekmek kapısı aralayacaktı kendine ve çalışma şansı bulabilecekti.

Ama olmadı ve şu an o yatırımın yerinde yeller esiyor. Çok ufak bir detay olarak görünebilir ama gerçekten de çok ağır bir durumdur aslında bu.  Devlet, halkı ile devlet olmalıdır. politikacılarımıza önemle duyurulur.

Hepinizi sitemize bekliyoruz. Esen kalın.

KRaL

14.09.2018

Sohbet odaları
Sohbet odaları

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir