Ey Sevgili

Ey sevgili..!
Susuşun ölüm ile yaşam arasında mücadele etmek gibiydi…
O kadar çok soru işaretleriyle sustun ki beni kocaman nedenlerle bıraktın niyeler ile, niçinlerle.
Ne kaldı şimdi söyle boş hayaller kaldı senden bu yana, verilen boş emekler, vaatler, ve boşuna geçen bir zaman dilimi.
Bir uğraş mıydı senin için yalnızca sevgi değil miydi bu duygu karmaşaya kapılmadın mı benim gibi, bakarken gözlerinin içine kaybolmak istemedin mi, senden sesini duymadığın yarım hissetmedin mi kendini yada duyarken o sesin sana verdiği hazzı sende hissetmedin mi hiç? Duyulmamış bir melodi gibiydi gülüşün, hani çok sevdiğim o gülüşünü şimdi başkası sever mi bu kadar benim gibi…

Biten Aşklar
Biten Aşklar

Ey Sevgili, Ey Canım Sevgili…

Ey sevgili demiştim, ne çok yanıldım sevgili mertebesine hiç ulaşamamışız meğersem, sadece ben seviyormuşum … Ey sevdiğim işte şimdi yakıştın buraya sen benim sevdiğimdin ama sevgilim hiç olamamıştın ben sadece boş gözlere bakmışım o gözlerde kendimi ararken boş hayallerle avutmuşum kendimi. Şimdi bensizlik sana mutluluk veriyorsa en güzel vaatler ben olmadan gerçekleşiyorsa mutlu ol..

Seni çok seven bir sevda yok artık, sen unuttun bile şimdi ben unutmak için hayatla cebelleşiyorum, bana kolay gelsin dilemeyecek misin ??

Umutlarımı elime alıp gelmeni bekledim, tüm hayalleri toplayıp senle hayallerle bi hayat yaşamak için önüne serdim, hastanın acı içinde kıvranırken ölümü sayıklaması gibiydi seni beklemek, seni sayıkladım ölüm gelince hastanın ızdırabı biteceği gibi..

Bende sen geldiğinde acıların ve beynim mıh gibi işlenmiş soruların dermanının geçeceğini umut ettim…
Ve yalnızca umut ettim, vaatler verdim biçare gönlüme, hiç olmayacak vaatler verdim..

Gelecek demiştim kendi kendime tüm sorularıma cevap olacak dedim..

Biten sevda
Biten sevda

Ey Beni Benden Alan

Bide ne vaatlerle avuttum şu gönlü, seviyor o gözler boş bakamaz dedim, dolu dolu bakışlar hissettim o hissettiklerimin o kadar yalan olacağını düşünemedim..

Sen bile yalan dünya derken bu kadar yalan bu kadar bu kadar oyun niye bir zanaat miydi senin için? Bir uğraş mı yoksa avutmak mı istedin kendini benim ile? Bak bana bak bak gözlerimin içine bak yalan olan dünya mı yoksa içindekiler mi sen gibiler mi…

Değdi mi şimdi bir hiç uğruna, mutlu musun bensizlik yada bu oyun mutlu etti mi seni…
Sen başka kollarda avut kendini aşk kelimelerini boş duygularla sarfet bir gün sende kırılırsın ve kırdığın yerden kırılırsın.

En güzel duygularının kurbanı olursun bir gün, sende çok severken boşuna sevdiğini o duyguları boşuna yüreğinde taşıdığını hissedeceksin işte o gün belki bir nebze de olsa anlarsın kalp kırgınlığımı…

Www.Denizim.ORG

Yazan : ASiLadY (Zeyno KARABULUT)

11.08.2017

ey sevgilim
ey sevgilim

Paramparça Aşklara….

Ey Sevgili” için 5 yorum

 • 11 Temmuz 2018 tarihinde, saat 17:47
  Permalink

  Emeğine saglık saskın dj 🙂

  Yanıtla
 • 11 Temmuz 2018 tarihinde, saat 17:55
  Permalink

  Emegin icin tesekkurler Zeyno. Duygularini tam olarak anlatmissin, Sagolasin. Devamini bekliyorum İnsallah.

  Yanıtla
  • 11 Temmuz 2018 tarihinde, saat 17:59
   Permalink

   İnşallah canım bu gidişle şair olacağım artık kitaplarımı gani gani alırsınız

   Yanıtla
 • 11 Temmuz 2018 tarihinde, saat 18:04
  Permalink

  Zeyno güzelim benim. Aşk sende ete kemiğe bürünmüş. Senin aşık olduğun adam ne kadar şanslı inşallah geç olmadan bunun farkına varır.Sende aşkı göremeyen gözler , duymayan kulaklar hissetmeyen kalp te yaşam belirtisi de yok demektir.Ask sensin , sen aşksın . Emeğine yüreğine sağlık birtanem.

  Yanıtla
  • 12 Temmuz 2018 tarihinde, saat 19:44
   Permalink

   Oy benim canım ablam aşk tarif edemem ama size yansıtmışsam ne güzel görmüşseniz içimdeki deli yangini ne güzel elbet oda hisseder bende ki bu sevgiyi ama benim en güzel duygularımsınız o ve sizler sen karanlık subat abi eftelya ns hepiniz ayrı ayrı bi değerlisinşz benim için 😘😘

   Yanıtla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir