Gel Dedim Gelmedin

Gel Dedim Gelmedin. Ah be sevgili, keşke biraz sevebilseydin, sevemediklerini… Sana can olana, olacaklara, senin için pervane gibi ferahlık yaratanlara biraz da sen ‘sen‘ olabilseydin keşke. Hep bir yanda özlemleri biriktirdin, peşin sıra. Olmayacak her şeyi  oldurabilecekken, gel dediğimde bile gelmedin, gelemedin. Şimdi kalkmışsın diyorsun ki, ben senin için her şeyi yaptım ve hala yapacağım. Pardon da sevgili, sen bizim için ne yaptın bile demiyorum iyi dinle burasını. Sen herhangi bir insan için şimdiye kadar ne yaptın acaba?

Dertlerini dinleyecek çok insan buldun, etrafına kümelenen bir çok sahte kimliği gerçek sandın. Hata yaptın, yapıyorsun ve yapacaksın da. Ama asla bende olmadın, bana gelmedin, benimle olmadın, bende kalmadın.. Hep bir şeyler bahane oldu bize, hep sen uzakları hayal ettin durdun, aynı zamanda da tuzakları.. Bir türlü geçekçi olamadın be güzelim. Ben yanarım, yanar yanar ağlarım belki ama senden bir yere gitmem demiştim. Bak yine senden de gitmedim, bizden de. Ama bir tek senin bıraktığın şeyleri kendi içimde yaşadım. Hem de pervasızca.

gel dedim
gel dedim

Gel Dedim Gelmedin

Sev dedi gözlerim sadece. Çılgınca sev dedim sana. Belki dokunamadık, belki ağlayamadık omuzlarımızda beraber ama biz gerçek aşkı yaşadık. Yada ben öyle sandım. Belki de kokun sadece bana geliyor sandım, umutlarımı biriktire biriktire, hayallerimi büyüte büyüte sende kalmak istedim yıllarca. Ama bak şimdi nerelerde kimlerlesin şimdi?

Bir ihanet, bir aldanış, bir aldatış belki gelir geçer ama gel dedim gelmedin ya, işte o çok koydu bana. Hani bir şark dinlersin, gözlerinde yaşlar birikir de ağlayamazsın, utanırsın.. İşte tam da öyle kaldım şimdi. Aslında biriktirdiğim ne varsa bende derin yaralar da açmadı değil.

Şimdi senden kalanlarla bir yana uzanıp, uzak hayallerime dalıyorum umutsuzca. Gelmeyeceğini bile bile hem de. Neyse ki bu beni fazlasıyla üzmüyor artık. Çünkü sen hiç değişmeyecektin nasıl olsa. Hiç o fedakar aşık yada sadakatli sevgili olmayacaktın ki. Gel dedim gelmedin ya işte o an bendeki yerini ömür boyu yok saydım zaten… Selametle.!

Denizim.ORG

SubaT

19.10.2018

gelmedin
gelmedin

Gel Dedim Gelmedin” için bir yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir