Gizlice Sevdalanmak

Gizlice Sevdalanmak için bir sebep aranmaz. Mobil sohbet sitemizde bu konuyu anlatalım istiyoruz. Ansızın kapınızı çalan bu duyguyu aslında hiç yaşamak istemezsiniz. Www.Denizim.ORG sitesinde bugün bu mevzu hakkında çeşitli yorumlar da yapıldı. Her kim birine beddua ederse, ‘Gizli sevda çekersin İnşallah‘ diyerek ah ederse, o saatten sonra o beddua da tutarsa, vay geldi o kişinin haline.

İnsanların mahremiyetlerine ve gizliliklerine bakacak olursak, zaten ne demek istediğimiz açık ve net bir şekilde anlaşılır. Duyarlı aşk yaşamak isteyen, istediği aşkı kendi dünyasında bulmak isteyen bazı insanlar vardır. Bunlar çok çekingen ve utangaç diye tabir edeceğimiz insan tiplemeleridir. Hiç bir zaman açık ve aleni bir aşk yaşamak istemezler ve daima gizli kalmayı tercih ederler.

Ellerinde değildir aslında bu durum. Açıldıkları zaman nelerle karşılaşacaklarını gayet iyi bilirler. Cesaretleri daima kırık olduğu için de, genellikle dışa dönük ve korkusuz bir yapıya sahip olamazlar. İnsanlara kendilerini anlatacak ne yeterli zamanları olduğunu düşünürler, ne de buna harcayacak enerjileri olduğunu kabul ederler. Tek bildikleri şey, gizli bir sevda ile yaşamak ve o sevdayı içlerinde delicesine büyütmek.

Mobil Sohbet
Mobil Sohbet

Gizlice Sevdalanmak

Gizliden gizliye bu duygu ile yaşadıkça da, rahatlamaları ve düzgün bir hayat yaşamaları asla mümkün olmayacaktır. Besledikleri bu gizli sevdalanma hissi sayesinde aşkı yaşadıklarını zannederler. Zaman içerisinde kendilerini ispatlama derdine de düştükleri de bazen görülür ama tamamıyla bir aşk yaşamadıklarına şahit oluruz.

Gizlice Sevdalanmak denildiği zaman, beslenen saklı kalmış aşklar, engellenemeyen dürtüler, hapsedilmiş duygularla dolu bir hayat içerisinde yaşayan herkes bu kafeste özgürleşmeden yaşamaya mahkumdur. İşin sanal ve sosyal medya boyutuna baktığımızda da bundan farklı bir durum söz konusu olmayacaktır.

Seviyeli sohbet sitelerinde ve mobil chat ortamlarında yaşanan aşklarda da bu düzen hüküm sürer. Bazen bir kullanıcıya beslenen  gizli duygular, sadece yazı ile yaşanmaya çalışılan aşklar, sosyal medya üzerinde gerçekleşen beğenilerle sürüp giden bu gizli sevdalanmak duygusu ile insanlar daha da içe kapanık bir yaşama teslim olmaktadırlar.

Gizlice Sevdalanmak gerçekten de, kapalı kapılar ardında yaşanan bir duygunun sonucudur. Sosyalleşmek, belki de bu sonuçları ortaya çıkaran bir meseledir.

KRaL

11.09.2018

Seviyeli sohbet
Seviyeli sohbet

Gizlice Sevdalanmak” için 2 yorum

 • 11 Eylül 2018 tarihinde, saat 23:04
  Permalink

  Sevdamin gizlisi aşkın aleni edilişine gebedir ki ! Gizlice sevdalanmak içinde sevdiği kişiyi büyümektir aslında.Oyle kalsın ister kusursuz efsana kişilik olarak gerçekte kimse kusursuz değildir çünkü.Emegine sağlık Kral.

  Yanıtla
 • 25 Eylül 2018 tarihinde, saat 16:38
  Permalink

  Evet elinde değildir insanın sevdalanmak .Bunu anladiginizda artık herşey için geç kalinmistir.Caniniz yansa da gidemezsiniz acı çekmeyi göze alırsıniz.Geriye söylenecek tek söz kalır “Geçmiş olsun …”

  Yanıtla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir