Hikaye Sohbet

Hikaye Sohbet tadında bir site olan Denizim.ORG içerisinde her şey var. Kalite ve sistem mevcut. Mobil sohbet, bedava sohbet ve kaliteli sohbet adı altında her zaman seviyeli içeriklere imza atıyoruz. Konu bu olmalı diyoruz hep. Konular akıcı ve reel olunca,izleyici ve dinleyici aynı zamanda birer gözlemci kılıfına bürünüp şekil alıyorlar.

Hayatımızda olan biten her şeyi bir kenara atıp muhabbet etmeye başlamak da hayatımızın bir parçası haline geliyor. Bu sayede daha çok insanı tanıyıp, daha çok ilerleme sağlıyoruz. Bağlantılarımızda her zaman kalite ve teknolojik gelişmeler ön planda duruyor. Altına imzamızı attığımız her şey bize hizmet ettikçe, bizler de bu hizmeti size gösteriyoruz.

Denizim.ORG
Denizim.ORG

Hikaye Sohbet Sitesi

Hikaye okuruz ta en küçük yaşlardan itibaren, hikayeler vardır hayatımızda. Dinlerken zevk aldığımız, gülümsediğimiz o saf ve katıksız hikayeler. Bizi çocukluğumuza da götürür bazen rastladığımızda. Tebessüm ederiz, uysallaşırız. Düşünün bir kere, çok asabi olduğunuz bir anda bir hikaye dinlerseniz hemen bir sakinlik çöker üzerinize. Alıp götürür sizi başka diyarlara.

Seviyeli sohbet sitemizde hikaye sohbet siye bir bölüm yapmak istersek, umarız anlayışla karşılar ve bizlere destek verirsiniz. Çünkü aslında hayatın kedisi bir hikayedir. Umarız bu yolda sizler de kendi hikayenizi anlatmak ve başkalarının hikayelerinden pay çıkarmak istersiniz. Hayatın kendisi hikaye olmuşken, başka hikayelere de ihtiyaç duyar insan her zaman.

Hikaye Sohbet Odaları
Hikaye Sohbet Odaları

Hikaye Sohbet Odaları

Hikaye sohbet odaları ile birlikte daha da canlı ve heyecanlı saatler yaşamaktayız. Bir insan hikayesi ve onun getirdikleri ne kadar anlamlı olur diye düşünürsek eğer dinlemekte sakınca olmaz. Yaratıcı fikirler ön plana çıktıkça da hikayeler anlam kazanır ve beynimize tam olarak yerleşir.

Aslı olan, gerçeği yansıtan hikayeler de vardır. Bunlar aslında gerçeği yansıtmadığı zaman masal diye adlandırılır. Hikaye daima gerçek olaylardan esinlenerek üretilmiştir. Üreten insanlar da muhakkak gerçekten yaşayan insanlardır yani hayal değillerdir.

Hani sahte hikaye tadında insanları aldatan değil de, gerçek hikaye olmalı insanın hikayesi. Sizlerinde bir gerçek hikayesi varsa sev seve dinler ve yayınlarız. Bize yazın lütfen. Hikaye chat sizlerle.

Saygılarımızla.

Www.Denizim.ORG

Hikaye Sohbet

SubaT

26.06.2018

Mobil Sohbet
Mobil Sohbet

Hikaye Sohbet” için 2 yorum

 • 26 Haziran 2018 tarihinde, saat 15:19
  Permalink

  Her zamanki gibi akici güzel bir anlatim emegine sagLik.

  Yanıtla
 • 26 Haziran 2018 tarihinde, saat 18:39
  Permalink

  Bana güzel bir hikaye anlat. İçinde gerçek insanların olduğu, saf duygular barındiran hikayeler. Emeğine sağlık.

  Yanıtla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir