İstanbul Sohbet Odaları

İstanbul Sohbet Odaları sitemizde hep yeni sevdalar yaşanır ve hep yeni aşklara yelken açılır. Www.Denizim.ORG Mobil sohbet ve seviyeli sohbet sitemizde, eskiyen aşkların üzerine düşemeyen ve gereken özeni gösteremeyen aşıklar tazelenmek isterler. Ellerinden gelen her şeyi yapan ve en güzel duygularla birbirine yaklaşım gösteren sevdalılar, zamanla soğuma yaşar ve değişik insanlarla duygu yoğunluğu ortamında olmak isterler.

Bu da en doğal haklarıdır aslında. Kaybetmemek için yıllarını feda etmiş insanlar, aşktan karşılık bulamayınca türlü arayışlara da girebiliyorlar zamanla. Bu şekilde davranan aşıklar da heyecanın dibine dibine giriyorlar adeta. Yaşanmamış ne varsa hakkım diyerek, hakkı olmayana bile yürüyebiliyor insan.

İstanbul kenti, aşklara konu olmuş bir metropol ve kendini aşk hikayelerine konu etmiş bir şehrimizdir. Yalnızlığa dem vurmuş kim varsa, aklından boğaz sırtlarına gidip o köpek yalnızlığını ölesiye kadar yaşamak ister. Neydi bu şehrin, aşktan almak istediği imkan bilinmez ama, bir alıp veremediği şey vardır muhakkak. İstanbul ah İstanbul..

Zil takıp oynadığımız anlarda bile kendimize yaren ararız belkide. Bu afilli yalnızlığımız geçmeli derken, aslında ne olduğumuzu ve neye oynadığımızı asla bilmeyiz. Bu şehirde bazen kız kulesine gider, kendimizi dinleriz. Bazen de Çamlıca sırtlarından mehtabı izler, seyre dalarız bu soğuk şehri. Kimi zaman da, balık sırtı gibi olmuş deniz üstünde feneri izleriz. Bir yanan, bir sönen feneri. İstanbul sohbet odaları sitesinde, bu tarz aşklar ve yalnızlıklar da yaşanmaya değer şeylerdir.

İstanbul Sohbet
İstanbul Sohbet

İstanbul Sohbet Odaları

İstanbul Sohbet Odaları, her şeyiyle kendini ispatlamış bir ortamdadır. Sayısız kere beraberlikler yaşatmış bir sitedir ve yaşatmaya da devam edecektir. Cin olmadan şeytan çarpmaya kalkan bir aşık düşünelim:)

Kim inanır ona, ya da kime kendini inandırabilir ki?

Yanmadan ateşi, donmadan buzu, yağmadan yağmuru kim anlatabilir sizce? İşte hayatın en anlamlı tarafı da bu değil mi zaten?

Mantıklı ya da mantıksız her attığımız adımın bir hesabı olacak elbette. Sitemizde ve sohbet odaları sistemimizde her kesimden insana yer var. İstanbul Sohbet Odaları olarak her zaman size ışık tutmaya devam edeceğiz. Esen kalın.

Www.Denizim.ORG

KRaL

29.08.2018

İstanbul
İstanbul

İstanbul Sohbet Odaları” için bir yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir