Küçük Hesaplar

Mobil sohbet sitesi Denizim.ORG ortamında Küçük Hesaplar yapılmadı asla. Seviyeli sohbet etmenin ve adap ile muhabbetlere katılmanın sevinci ve mutluluğu yaşanırken, daima doğruluk ön planda oldu hep.

Sislerin ardındaki karanlıklara inat, gizemli hiç bir şey kalmadı. İşte bu yüzden, küçük ve basit hesapların arkasına sığınmayan bir yapı var aramızda. Karakter ve sağlam duruş vasıtasıyla, kendinizi ifade edebildiğiniz bu sosyal yapı sayesinde aldatılmadan ve sağ duyu ile muhabbet edebileceksiniz artık.

Çünkü mayası sağlam insanlarla sohbet ve chat yapmak, insanlara süreklilik sağlar. Bu uğurda hayatınızı feda ettikleriniz, sizin kıymetinizi bilmiyorlarsa eğer muhakkak bir küçük hesap peşinde oldukları varsayımını çıkarabilirsiniz.

Bu da, daha temkinli olmanız gerektiği gerçeğini ortaya çıkarıyor. Hatalar yapsak da, aramıza mesafe koyamadığımız insanların bize yaklaşımı her zaman hoşumuza gider. Ama bir gerçek vardır ki asla yadsınamaz.

O da küçük hesaplar yapanları anında fark edebilmemizdir. İşte sohbet odaları ortamında olmak daima yeni ve güçlü karakterleri tanımamıza sebep olur. Bu da zaten hayatın en acı gerçeklerinin sadece az bir bölümü.

Küçük hesaplar yapmak
Küçük hesaplar yapmak

Küçük Hesaplar Yapmak

Kendisi büyümemiş ama Küçük Hesaplar Yapmak üzerine yetişmiş bir insan her zaman fırsat kollar. Asla düşmeyin, tökezlemeyin ve sendelemeyin. Çünkü bu sendeleme ona ve size farklı anlar yaşatacaktır.

O daha güçlendiğini hissedecek ve siz de daha zayıf olduğunuzu hissedeceksiniz. Aslında bu düşme veya sendeleme, tam tersi bir etki yaratabilir. Siz bundan ders alıp daha da güçlenebilirsiniz. O ise tam tersi, güçlü olduğunu sandığı kadar zayıf olduğunu da göremeyecek kadar kördür artık. Bu kadarı da fazla dediğinizi duyar gibiyiz ama esas gerçek de bu aslında. Güçlü ve güçsüzü görebilmek..

Sohbet odaları
Sohbet odaları

Son bakışı olmayacaksınız hainin.. Asla bunu yapmayacaksınız. Aksine, hayata onun gözleriyle küçük hesaplar yaparak bakıp değil, geniş bir beyin gücüyle düşünerek daha kuvvetle bakmalısınız.

Zayıflık asla güçlü karakterlerin işi veya zaafı değildir. Küçük hesaplar yapan kişi, karakter zayıf olduğu için bu hesaba mecbur kalır. Çünkü asla büyük hesabı olmaz kimseyle. Çıkacak sonucun altında ezileceğini iyi bilir.

Aynı çakal gibi, avından bir parça kopar ve kaç… Bütün hesap bu kadar küçük işte..!

Www.Denizim.ORG

SubaT

03.07.2018

Sohbet ve chat
Sohbet ve chat

Küçük Hesaplar” için bir yorum

  • 3 Temmuz 2018 tarihinde, saat 20:13
    Permalink

    Küçük hesaplar yapan insanlar bizden uzak dursun.Emegine sağlık Subat.

    Yanıtla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir