Kuralsız Sohbet

Kuralsız Sohbet etmek her zaman iyi sonuçlar vermeyebilir. Çok arzu ederek mobil sohbet veya sohbet odaları ismi ile yayın yapan seviyeli sohbet siteleri bunu çok iyi bilir. Bu işletmeciler, kullanıcılarına her zaman kaliteli sohbet yaptırmayı görev edinmiştir. Hayatın kendi başına gerçeği de zaten bu olmalıdır.

Kurallara bağlı kalıp, belirli bir sevgi ve saygı çerçevesinde muhabbet edebilmek için çok emek veren insanların, bu tarz sohbet kanalları ortamından beklentileri de artmaktadır. Yapısal özelliklerin yanı  sıra, görsel ve yazılı medya özelliklerini de ön planda tutan platformlar daima büyüme hedeflerini kendilerine kılavuz olarak seçerler.

Bunun getirileri de sayılamayacak kadar çok ve büyüktür. Sonuçlarına katlandığımız her başarının, negatif anlamda bir karşı tepkisi de olabilir. Bu tepkilerden dersler çıkararak ilerlemeli ve sitemizi her zaman muasır medeniyet seviyesi dediğimiz o muhteşem ortamlara doğru yola çıkarmalıyız. Burada kuralsız sohbet var derken, aslında kurallarımızı gözden geçirmemiz gerektiğini de asla unutmayalım ve buna göre davranalım.

Sevdiğimiz şeyleri yaparken, aslında sevmediğimiz şeyleri de yapmalıyız der isek, biraz egoist ve bencilce davranmış oluruz. Kullanıcıların hepsinin bir hayatı olduğunu, demokratik ve özgür bir sohbet ortamı ile test edildiğimiz gerçeğini de bir kenara bırakmayalım. Hayatın bize verecekleri de, bir site kadar değildir elbette ve dışarıda bizi bekleyen milyonlarca büyük bir reel hayat olduğunu da asla bir kenara koyup, görmemezlikten gelmeyelim.

Mobil Sohbet
Mobil Sohbet

Kuralsız Sohbet

Konuşmalarımızı yürütürken kuralsız sohbet etmeye can atarsak ve insanları görmemezlikten gelip, kendi egolarımızı tatmin etmeye çalışırsak, karşılığını misli ile alırız. Dünya üzerinde hiç bir insan topluluğu kuralsız yaşayamaz. Mutlaka her devletin, her milletin, her bölgenin ve her ailenin kendine has kuralları olan bir yapısı vardır.

İnsanlar bu kurallar sayesinde yaşamaya devam eder ve kendini bu kurallarla hayata hazırlar. Sistemli bir kuralcılık ve insanları özgür hayattan kısıtlamayan bir kurallar zinciri de her zaman ilgi çekmeye devam edecektir.

Bizler de bu sohbetin içinde var olduğumuz sürece bir takım kurallara bağlı kalırsak, sosyal çevremiz kendiliğinden oluşur. Haydi bakalım, gelin ve bu güzel şeyleri beraber yaşayalım. Denizim.ORG sizlerle olmaya hazır.

Esen kalın.

Www.Denizim.ORG

KRaL

02.09.2018

Seviyeli sohbet
Seviyeli sohbet

 

Kuralsız Sohbet” için bir yorum

  • 2 Eylül 2018 tarihinde, saat 15:59
    Permalink

    Kuralsızlık beraberinde seviyesizlik ve saygısızlığıda getirir. Bunun bilincinde olarak sohbet edilmeli.sohbet ortamının da aile ortamı gibi düşünmek çok ta yanlış değildir. Harika yazı Kral kalemine sağlık.

    Yanıtla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir