Ne Çok Sevmişim Seni

Ne Çok Sevmişim Seni bir bilsen. Seni Görünce Kalbim Nasıl Atıyor Bir Bilsen…
Sevgili neşe kaynağım, kalbim nasıl atıyor gözlerim seni görünce, nasıl da heyecanlanıyor bir bilsen ah bir bilsen.. Yüreğim dile gelse de anlatsa sana olan hislerimi. Olsun, ben dilin konuşabildiği kadarıyla yazıyorum sana. Onun kadar özgürce.

Bak şimdi kara kuzum, sana günüm nasıl geçiyor anlatayım.

Sabah oluyor erkenden seninle açıyorum gözlerimi. Bir bakıyorum sen varsın kalbimde. Kalbimden yüzüme sıcak bir gülümseme yayılıyor aniden. Anlayacağın, seninle başlıyorum güne.

Sonra yemek yerken, gülerken, ağlarken, çalışırken hep senin varlığın duruyor yanı başımda.
Sonra gün batıyor yine, gece olunca senin resimlerine bakıyorum, gözlerim en son seni görsün diye.
Yüzünün her santimini ezberliyorum ve kapatırken gözlerimi hayalin eşlik ediyor. Gözlerimde sen, dilimde sen, aklımda sen, kalbimde bir tek sen. Ah ben ne çok sevmişim seni

İşte hayatım benim günlerim böyle geçiyor yani kısaca seni düşünerek. Sensizliği yanıma bile koymuyorum inan.
Sen ne ara girdin kalbime, ne ara bu kadar işledin ruhuma; anlayamadım.
Ama iyi ki de gelmişsin hayatıma. İyi ki varsın diyebildiğim kadarsın.

Ne güzel geldin sen benim gönlüme ve hiç gitme, gidip de gözlerimi sensiz, gönlümü sevgisiz bırakma.

Çünkü bu yürek seninle birlikte atıyor.

Ne Çok Sevmişim
Ne Çok Sevmişim

Ne Çok Sevmişim Seni

Doğan her yeni gün bizim için el değmemiş yepyeni bir tuval oldu. Her defasında farklı bir şekilde birbirine karıştırdık ruhumuzun renklerini. Bir fırça darbesi senden, sonraki benden. Bendeki kırmızı sende ki beyazla, ikimizin pembesiyle hatta bize ait olmayan siyahla harmanlandı çok zaman. Ne çıktıysa ortaya ikimizin eseriydi. Mutluluk, hüzün, tutku, özlem, sevgi, aşk tabloları çizdik beraber. Ne çok sevmişim seni, bizi..

Düşünüyorum da; ne çok şey yaşadık seninle ve ne çok güzel şeyi sığdırabilmeyi başardık geçen zamana. Şimdi sana ait ne varsa aşkı çağrıştırıyor bende. Senin kokun beraberinde aşkı getiriyor uzaklardan. Her sözünde bir aşk hikayesi saklı haberin yok. Gözlerin! Gözlerin ölümsüz aşk şarkılarına ilham verecek güzellikte. Bundan olmalı ki; uzun zaman aralıklarında düşünüyorum seni.

Bir şeylerin ertelenmiş halisin sen. Tüm sıkıntılarıma mola verdiren dakikalarda saklı senin hayalin. Ne zaman aklıma gelsen aydınlanıyor karanlıklarım. Umutsuzluklarımı, korkularımı, mutsuzluklarımı göz ardı edip, seni düşünüyorum büyük bir haz duyarak. Henüz kendime dahi izah edemediğim bir duygu bu. Adını koymayı başaramadığım, daha önce yaşanmamış türden duyguların başkahramanı oldun sen. O, zırhlara bürünmüş, kabuğunun çatlamasından korkan adamı yok etti geçen zaman.

Zırhlarını eritti aşkın ateşi, şimdi kırılan kabuğun altında yatan seni yaşıyorum günbegün. Nasıl sıcaksın, nasıl sevgi dolu, ne kadar şefkatli ve ne çok sevilmeye değer. İşte bu yüzden beni sana getiren adımlar birbirleriyle yarışıyor çoğu zaman. Sırt çantama ikimize de yetecek kadar umut, mutluluk ve tebessümü sığdırarak geliyorum yanına.

Ve sen yalnızlığımın üstünü örten sıcacık bir sevgi oluveriyorsun içimde. Bana dost oluyorsun, bana yoldaş, bana sırdaş oluyorsun, bana yar, bana yar oluyorsun daha ilk günden beri. Ne çok sevmişim seni ah bir bilsen.

Www.Denizim.ORG

KRaL

13.09.2018

Sevmişim Seni
Sevmişim Seni

 

 

Ne Çok Sevmişim Seni” için 2 yorum

 • 14 Eylül 2018 tarihinde, saat 13:53
  Permalink

  Aşk sende ruh buldu, bir adam aşk i nasıl yaşar nasıl yaşatır sende görüyoruz. Sen aşk adami sıfatı ni hakkıyla taşıyorsun.Tum makale ler gibi buda efsana olmuş. Emeğine ve seven yüreğine sağlık.

  Yanıtla
 • 16 Eylül 2018 tarihinde, saat 13:51
  Permalink

  Sen ne ara girdin kalbime, ne ara bu kadar işledin ruhuma; anlayamadım.
  Ama iyi ki de gelmişsin hayatıma. İyi ki varsın diyebildiğim kadarsın.Ne çok sevmişim seni ah bir bilsen.emeğine sağlık aşkımıza nefes olan adam seni seviyorum:)

  Yanıtla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir