Sana Bakamıyorum

Mobil sohbet sitemizde Sana Bakamıyorum, Denizim.ORG gibi değilsin artık. Seviyeli sohbet sitesi diyerek ilk açtığımız günden beri hayallerim vardı. Üzerine çöp boşalttığım, silindirle geçtiğim, hatırlamak bile istemediğim anıları yerle bir ettim.

Nihayetinde bir aşkı bitirmek veya onunla alakalı hisler yaşamak değildi bu. Bu bambaşka bir duyguydu ve üzerine yıllarca konuşmak lazımdı. Ben yapmadım onu, ben bir kelime daha etmedim o duyguyla alakalı.

Ardında bir sürü kara leke bırakarak biten hiç bir ilişkinin mantıklı bir bitiş açıklaması olabilir mi diye günlerce sordum kendime. Cevapsız sorularla boğuşmaktan da yılıyor insan zamanla.

Zaman duruyor adeta. Kendinden kattığın, bir şeyler katarak yaşadığın bu güzel hayatın bir sonraki aşaması bu kadar kadersiz yaşamak olmamalıydı.

Olmadığını bildiğin veya olmayacağına inandığın bir ilişkinin arkasından kim koşardı ki zaten, ya da kim bu yanılsama ile yaşamaya devam edip çaba gösterebilirdi ki? Her şey boş, her şey anlamsızlık dolu iken hem de..

Bedava Sohbet
Bedava Sohbet

Sana Bakamıyorum

O sevgi dolu gözlerimle sana bakamıyorum. Sana hasret kaldığım, şiir gözlerine bakarken doymadığım.. Ya sen ne yapmışsın böyle bana?

Ya da ne yapacaktın daha fazla? Al işte bak bitirip çekip gittin diyemiyorum ki. Yeryüzüm, yerdeki yüzüm, gökyüzüm, gök yüzündü adeta.. Bak işte, bak..

Ben bakamaz iken sen bak, ben yaşamazken sen yaşa, ben doyamadım sen doy gözlerine.. İşte bunu istiyordun ya, al senin olsun her şey. Doya doya yaşa, doyarak yaşa, ben sana bakamadım ama sana başkaları baksın.

Ben perişansam, yitiksem, bitiksem, biraz da onlar bitsin. Biraz da onlar yıkılsın, sen yıkılmadan yıkmayı iyi bilirsin çünkü..

Mobil sohbet
Mobil sohbet

Sen sevmeden sevilmeyi, gelmeden görmeyi, görünce veda bile etmemeyi iyi becerirsin. Sen bu işte mahirsin ve ben bil ki ” Ustasıyım sevmenin, delisiyim aşkın. ”

Sana muhtaç sandın, sana zorum var bildin, benden çıkamaz dedin, gidemez dedin. Bak şimdi ben gittim senden, ben yittim sevdandan, ben kayboldum dünyandan.

Şimdi viran bahçeleri güller ve bezirganlarla dolsa bile, gök yüzünle-yerdeki yüzün birleşse bile zerre sevda yok benden sana. Sana bakamıyorum..

Www.Denizim.ORG

SubaT

03.07.2018

Seviyeli sohbet
Seviyeli sohbet

 

Sana Bakamıyorum” için bir yorum

  • 3 Temmuz 2018 tarihinde, saat 17:34
    Permalink

    Gökyüzünde ki maviyi gözlerinde, sonsuzluğu yüreğinde görmüştüm. Belki de aşk kadını olmam senin yanında olduğum içindir. SubaT emeğine sağlık.

    Yanıtla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir