Sana Yetişmiyor Ellerim

Sana Yetişmiyor Ellerim desem, yetişemiyorum desem. İnanır mısın bana? Sana neden ulaşamıyor bu zavallı ellerim söylesene?

Niçin bu kadar kısa kalıyor parmaklarım, bir sessiz çığ gibi üzerine kapanacakken, neden sensizliğin uçurumunda kayboluyorum böyle çığlık atarcasına?

Mahvolduğumu izlerken nasıl da gülmüştün, nasıl da perçemlerini yüzüne döküp kıs kıs tebessüm etmiştin. Olsun be gülüm, ben senin gülmelerini de seviyordum.

Varsın ben ağlarken gülmeye devam et, varsın ben sızlarken her yanımdaki yaralarla dağlanırken, sen içinden geldiği gibi ol. Olman gerektiği olmaya devam et.

Bende biriken neyin varsa vermiştim zaten sana. Ağlayışlarımı, dermansızlığımı, yüreksizliğimi de üzerine koyup tüm tasarrufum bunlar diyerek sana atmıştım, pervasızca..

Sana Yetişmiyor
Sohbet Odaları

Sana Yetişmiyor Ellerim

Sana Yetişmiyor Ellerim kısa kalıyorum hep. Bir uçurumun kenarındayken bile can havliyle tutunamayacaktım sana. Anlıyordum hepsini, her şeyi biliyordum oysa ki.

Benden yana rahat değildin, gülüşlerini kıskanırdım diye gülmezdin bile. Şimdi tüm görkeminle bir Tanrıça misali duruşunu seyre dalıyorum saatlerce, hatta günlerce.

Meğer seni canlı görmekten daha anlamlıymış, o buruşturduğum resmine bakmak, o hayalini resimleyip seyre kalmak. Seyreylemek bakışlarını, bana bakmayan o güzel ela gözlerini doyasıya izlemek ne de güzelmiş bir bilsen.

Utanırdın kendinden, eğer sana baktığım gibi sen de bana bakabilsen. Ah be güzel gözlüm, gönlüm, yüreksizim benim.. Ne vardı sanki, başka kollarda mutluluk arayacak kadar küçülmeye ne gerek vardı ki. Sen sevmesen de ben yanı başında izlerdim uyumanı. Sen uyanınca giderdim uzaklara..

Mobil Sohbet
Mobil Sohbet

Sana Yetişmiyor Ellerim, Uzanamıyorum

Sana Yetişmiyor Ellerim. Bir türlü sevdandan geçmedim ki, geçemedim ki bir başka sevda yolundan öteye. İnatla uzanacaktım sana. Uzandım ama kısa kaldım.

Bir türlü inemedim yanına, sevda yokuşuydu bu yol. Dik, sarp, kayalık, patika, taş ve ne varsa döşemişler yorgun ayaklarımın altına. Çaresizdim sensizken, yorgundum, biçareydim..

Bir yudum su istedim, güzel ellerinden. Tuz basmış, çatlamış dudaklarıma fer olsun diye, can gelsin sensizlikten kısılmış zavallı gözlerime diye..

Yok işte, yoksun işte, yoksun kaldım gene senden gayrıyım, ayrıyım, yarıyım, yarım kaldığım sevdiğim

Gitmiştin ya da Sana Yetişmiyor Ellerim, yetişmiyordu yine..!

Www.Denizim.ORG Sohbet Odaları

SubaT

30.06.2018

Yetişmiyor Ellerim
Yetişmiyor Ellerim

 

Sana Yetişmiyor Ellerim” için bir yorum

  • 30 Haziran 2018 tarihinde, saat 04:08
    Permalink

    Insan napsada söküp atamıyor dimi bazi yasanmislari denemek istersin ama izin vermez kalirsin ordA adim atma gucun yok olur birden yarim kaldığın yerden yurumek istersin o varmışçasına yada onu hissederek gozlerin önüne gelir gülüşü yada bi sözü başkasında onu ararsin bulamayınca napiyorum dersin ozaman anlarsin ki yaninda kimin olmasini

    Guzel soz anlamlı tsk ederim AsLaN;)

    Yanıtla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir