Sanal ihanet

Sanal ihanet nasıl olur diye merak edenlere gerçek bir olayı anlatayım. Hatta bu olay yakın zamanda yaşandı. Umarım, sanalda aşk veya başka bir ilişki yaşayanlara ibret olur bu. Konumuz bir sohbet sitesinde geçiyor. Konunun baş rollerinde bir erkek ve bir kız var. Yakın zamanda tanışan bu ikili, bir başka sitede aşklarını yaşamaya başlarlar. Orada durmazlar macera ararlar kendilerine, başka bir mekanda devam eder aşkları. Bu arada telefonlaşmaya ve whatsapp üzerinden görüntülü de konuşmaya başlarlar.

Her şey o kadar iyi gider ki, buna kendileri bile şaşarlar. Erkek olgun bir adam yaşça, kız ise daha hiç evlenmemiş 32 li yaşlarda bir kız çocuğu. Kendisinden yaşça büyük bir insanı tercih etmesinin sebebi de, olgun insanlarla arkadaşlık kurması ve onların hayat tecrübesinden dersler alması. Bu, adamın da ruhunu okşar ve kendini kaptırır bu olaya. O kadar güzel şeyler yaşamaya başlarlar ki, sonunu hiç düşünmezler. Erkek mutsuz bir evlilik yaşamakta ve çıkış kapısını yavaş yavaş aralamaktadır.

Sanal ihanet

Sanal ihanet demiştik. Saplantıları ve karışık ilişkileri içerisinde barındıran bu güzel ortamlarda her şey her zaman güzel olmayabiliyor. Erkek tüm umutlarını ve hayallerini ona bağlamış ve ailesine bile anlatmıştı sevdiği kızı. Çok güzel şeyler olacaktı aralarında ve mutlu bir aile özlemi ile yanıp tutuşurken, tek istediği şey sadakat ve özveri idi. Yalnız bir sorunu es geçemiyordu asla. Güven duymak..

İşte bir erkeği en baştan beri bu durum mahvetmeye yeter de artar. O akıllara gelen sorular, soru işaretleri, cevapsız sualler, alınamayan yanıtlar ya da eksik kalan detaylar asla çözümlenemiyordu. Bir şey vardı bu ilişkide. Her durum bu kadar mükemmel olmamalıydı. Eksik taşların yerine oturması gerekiyordu.

Zaten yeni olan bu ilişki reel hayat gibi değildi ve sanal ihanet durumu da söz konusu olabilirdi. Çünkü erkeklerin ön yargısı daima kuvvetlidir ve kadınların da bu ön yargıyı devamlı çürütmek istemesi kuvvetlidir. Zaman geçtikçe her şey netleşiyor ve bu güzel ilişkinin sonları yaklaşıyor gibiydi. Erkek hiç para konuşmaz ama kız devamlı parasının çok olduğundan bahseder, evden iş yönettiğini anlatır, trilyon denilecek miktarlarla gayrimenkul almaya çalıştığından bahseder dururdu. Bu iyiye işaret değildi erkeğe göre.

Sanal ihanet çemberi

Sanal ihanet çemberi gitgide daralıyordu. Erkek, bu aklını alan anlamsız sorulara cevap ararken ufak tefek kıskandırma durumları baş göstermişti adeta. O arada erkek, ciddiyetini göstermek amacıyla bir mekan açar ve bu mekan sevdiği kızın adına açılmış mekan olur. İşte ancak bu kadar ciddi olunur dercesine sevdasını ispata yönelir.

Kız, çok ta manidar olarak kabul ettiği bu durumu yadırgamaz. Ve nerede nasıl zevk alıyorsam oradayım dercesine, sevdiği ya da seviyormuş göründüğü adamın yanında yer almaya devam ediyordu. Bu arada aileleri öğrenmiş ve ciddi ortam daha da ciddi bir hal almıştı.

Bu aşk devam ederken, akıllardaki sorular da cevaplanmaya başlamıştı birer birer. Acaba hangisi daha sanaldı? Erkek, ortama gelen tüm bayanlara abla diye hitap ederek kızın dikkatini çekecek bir duruma meydan vermemek istiyordu. Kız ise yavaş yavaş bu abi ve kardeş deyimlerine ara veriyor, özellikle müzik alanında ön plana çıkan erkeklere ilgi göstermeye devam ediyordu.

Bu, erkeği epeyce germeye başlamıştı. Bir şeyler olacaktı ama ne? Bir gün bu şüphelerinde haklı çıkacağından korkarak, o acayip güne yaklaştıklarını hissediyordu. Ne kadar acı verecekti kim bilir? Günler geçiyordu ve gittikçe soğumaya başlıyorlardı birbirlerinden. Bit gün mekana bir erkek gelir ve müzikle alakalı paylaşımlarında ön plana çıkmak ister. Bu işlerle kız ilgilendiği için buna hemen izin verirler. işte şimdi en can alıcı nokta başlıyor sıkı durun.

Sanal ihanet Ortaya Çıkar

Sanal ihanet durumu ortaya çıkacakken erkek son bir hamle yaparak bunu biraz beklemeye karar verir. Sessizce izler ikisini de. Şüphelerinde o kadar haklıdır ki, neden bu kadar haklı çıktın diye kendine kızmaya başlar. Aslında bu sonu hazırlayan da kendisiydi, aldatıldığını biliyordu ve buna şahit olmak istemiyordu aslında. Kaderin de önüne geçemezdi ki. Ne yaparsa yapsın, bu garip sona yaklaşıyordu ikisi de.

Bir kaç saatin içinde kız resmen o yeni müzikle alakalı adama kapılmıştı adeta. Hem de seviyorum dediği, evleneceğim dediği adamın gözlerinin önünde. Bu inanılmaz bir şeydi. Whatsapptan baktığında sürekli açık olduğunu gördü kızın. Oysa hiç girmezdi ve online oluşu bile saatler öncesi olurdu hep. Telefonunu aramaya kalktı. Aman Allahım..! O da meşgul devamlı. ” Benim o güzel, evleneceğim kız, hayatımın kadını olacak dediğim insan gözümün önünde aldatıyordu beni. ” dedi.

Gözleri dolmuştu ama bunu yediremedi kendine. Whatsapptan yazmaya karar verdi. Yazıyor ama cevap alamıyordu. Bu iyice germişti artık. Saçma sapan bir şey yapmaktan korkuyordu. Bu mide bulandırıcı şeyi gözünün önünden atmalıydı bir tarafa. Ve arkası sıra yazmaya başladı, hatalarından bahsetti, neler yapmaması gerektiğini yazdı. O adamla ilgilenmeyi bırakmasını yazdı. Ama sevdiği kız bakmıyordu bile. Hatta bakıyor ama görmüyordu. Görünce de cevap yazmıyordu.

Sanal ihanetin Acısı

Sanal ihanet acı veriyordu. Çok ama çok acıydı bu. Peki şimdiden böyle davranan kız, ilerde evlenince daha beter şeyler yapmaz mıydı? Yapardı tabii ki ve yapacaktı da. Çünkü alışmış bir kere ihanete, bunu asla yadırgamamak lazımdı. Acı olan şey de buydu aslında. Bilerek kapılmak..Sonunun bu olacağını bile bile bu sahte hikaye dizisine inanmak da en acısıydı.

Saatler öylece geçti ve o adamdan uzak durması gereken kız, hala muhabbete devam etti. Artık muhabbet, vücutlarındaki dövmelere kadar gelmişti. Adam reel hayatında nasıl hap ve esrar kullandığını anlatıyor, içki içtiğini anlatıyor, evde alkol partileri verdiğini anlatıyordu. Bunu da zevkle gülerek dinleyen kız, artık adama yönelmişti tamamen. Sevdiği adamın, eşim dediği adamın, kocam dediği adamın sözlerini ciddiye bile almıyordu.

Ve son hamleyi yaparak, selametle kalın ben gidiyorum diyen adama, ” Ne olursun yayına devam eder misin? ” diyebilecek kadar aşağılık olmak.. HEM DE KOCAM DEDİĞİ ADAMIN GÖZÜ ÖNÜNDE.

Tartışma başladı ve havada kötü sözler uçmaya devam etti. Artık ayrılık zamanı gelmişti ve bu ilişki buraya kadardı. Ne yazık ki, kadınların da erkeklerin de gerçek yüzleri sanal ihanet ile ortaya çıkıyordu böyle. Kız artık o yeni gelen adamla beraberdi. Esrar içen, hap içen, alkol partilerinden ayrı duramayan ve ramazan ayında bile aldığı alkolden bahseden bir adamda ne bulabilecekti acaba?

Ben ülkücüyüm, milliyetçiyim, vatanseverim diyen bir kızdan bahsediyoruz. Radyo yayınlarında sürekli BOZKURT marşları çalan ve istek isteyen bu kız, şu an psikopat, jiletçi, hapçı ve esrarkeş bir adamla birlikte. Üstelik de ateistim diyen bir adamla. Hani ben ” Elhamdülillah müslümanım ” kelimesi nerede..?

Belki de özlediği ve istediği hayat buydu. Layığını da buldu… Bizden uzak, ALLAH’a yakın olsun.

Www.Denizim.ORG

Sanal ihanet

SubaT

Bu makale tam bin yirmi altı kelimedir.

22.06.2018

Sanal ihanet, sanal ihanet çemberi, sanal ihanet ortaya çıkar, sanal ihanetin acısı, sohbet odaları, mobil sohbet

 

 

Sanal ihanet” için bir yorum

  • 22 Haziran 2018 tarihinde, saat 20:30
    Permalink

    Seni gercekten seveni gör.bu ihanete cevabin sert olur.ama birak artik nolursn:(((((

    Yanıtla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir