Sanal Sülükler

Sanal Sülükler aramızda bile kol gezmeye başladı. Www.Denizim.ORG mobil sohbet sitesinde ne olaylar oluyor bir bilseniz, hemen dalardınız aramıza. Can dostum Kyoto’nun da dediği gibiYaprak solar gider, ağaç kalır. ” İşte hayatın sanal tarafına bakacak olursak eğer neler vardır bilinmez ama bazı gerçekler asla kaybolmuyor göz önünden. Hep daha fazla ego tatmini, hep daha fazla zevk alemine dalabilmek, daha fazla can yakmak, candaki canı alıp gitmek.. Koca çınarlar, yaprak eksildi diye asla kurumazlarmış. Bunu da dostum Kyoto söyledi. Bir bilinmeze sürüklenen ne kadar çok bilen varsa, işte o kadar da çok yanılacağının resmidir bu kahpece ayrılış. İçimden bir şeyler koparak beni dağlasa da, acımın tarifi ne kadar da kendim tarafından yapılamasa da, işte o kadar yalnız kalmam bile koymuyor artık. Çünkü bir kalleşçe gidişe şahit olmuştum ” Sahte Sanal Sülük ” tarafından verilmiş dersle. Yüzünün kapkara akıyla gitmişti buralardan, ardında kirli ve lekeli aşağılık izler bırakarak. Kimyası bozuk mayasıyla, neye çalınabilirdi ki..?

Sanal Sülükler

Sanal sülükler diyoruz mesela. Aslında sülük bazen yararlı bir hayvan diye biliriz. Ama işin sanal boyutuna bakınca anlam değişiyor. Yapışkan, parazit, sulu, gevşek ve zararlı bir hayvan çıkıyor karşımıza. Bunlara sanal boyutta rastlandığında, ” katli vacip ” demek geliyor artık içimizden. Mekanı belli olmayan ve asalak gibi sağdan soldan yemlenen bu aciz yaratıklar yüzünden ne sanal dünyanın kalıyor ne de internetin.

Bakın, şimdi size sitemizde olan bir olaydan bahsedeyim:

Daha iki gün evvele kadar saatlerce telefon konuşması yaptığımız ve görüntülü de olsa ara ara hasret giderdiğimiz bir sevda masalımız vardı. Aslında bu bana göre böyleydi, karşı taraf yani kız arkadaşıma göre de tam bir sevgilicilik oyunu.

Kısa zamanda alıştırmıştı beni kendine, seviyordum ve çok mutluydum. Hatta evlenme hazırlığı bile yapıyorduk. Düşünün artık, durum o kadar ciddi idi ki. Sanal dünyadan ve reel hayattan bunu duyanlar memnuniyetlerini ifade ediyorlardı. Ruhum okşanıyordu onunlayken adeta. Mutluluk bu, diyordum kendi kendime..

DENİZ
DENİZ

Sanal Sülüklerin Görevi

Sanal sülüklerin görevi burada başlıyordu tam olarak. Amaç neydi peki? İşte bunların amacı, iki kişinin ilişkisine çomak sokup dağıtmak, mutlu giden beraberlikleri engellemek, sevenlerin ilişkilerini sallamak ve kendilerine pay çıkarmak. Neyse, mevzuya gelelim biz:

Bir kız, evlenme hazırlığındaki bir kız, görüştüğü insana kocam diyen bir kız, sevdiğim diye sevgili sevdiğim diye hitap eden bir kız; daha bundan 12 saat evvel seni seviyorum diyerek bu hasrete dayanamadığını söyleyip, dakikalarca hüngür hüngür ağlamıştı. Ve ben buna inanmaktan başka bir şey yapamazdım ki. Bu kadar göz ardı edemezdim onu.

O arada siteye gelen bir dj bozuntusunın bu sanal sülüklerden biri olduğunu düşünemezdim tabii ki. Karşımdaki kızın, yani seviyorum dediğim, eşim yerine koyduğum kızın, saplantılı bir dj düşkünü olduğunu nereden bilecektim ki. Garip ama gerçektir ki, hep bir kuşku kemirirdi beynimi. Bu kızın bazı saplantıları olduğunu göz ardı ederdim. Bunu belli ediyordu aslında ama çok seviyordum ve konduramıyordum bunu ona. Dj yayını alınca bunun atlamak için zaman kolladığını bilemezdim,

Deniz
Deniz

Sanal Sülüklerin Gidişi

Sanal sülükler işbaşı yapmıştı artık ve filmin son sahnesi oynanıyordu. Çabuk ve hızlı olmuşlardı bu kez. Çünkü düşmanları ve avları zayıftı. Düşününsene.. ÜLKÜCÜ, MİLLİYETÇİ, VATANSEVER VE ÖZGÜRLÜKÇÜ  bir kız bu. Bu kızın, psikopat bir kafa ile ne işi olabilirdi ki?

İlgi duyduğu, kuyruğunu kaldırarak arkasını döndüğü, davetler yaptığı, davetkar sözler yazdığı, yavşadığı, yavşamasına izin verdiği ( hem de kocam dediği adamın gözlerinin önünde) adam tam bir homoseksüel. Peki bu adamda ne bulacaktı acaba? İşte can alıcı soru da bu. Garip ama gerçek olan yine bu. Acı bir gerçekti.

Adam hap kullanıyor, esrar partilerinde yaptıklarını anlatıyor, evinde verdiği alkolden manyaklaşmış davetlerden bahsediyor, ramazan ayında bile her gün içtiğini anlatıyor ve aynı zamanda aslında bir Türk olmadığını ve Hollanda doğumlu olduğunu anlatıyor. Vücudunun en saklı delikleri dahil her tarafında tam 450 adet koyu renkli dövmelerin olduğunu anlatıyor. Aslında ateist olduğunu, dinsizliğe inandığını, Allah kitap bilmediğini söylüyor. Bunun suçlusunun da kendilerini küçük yaşta terk eden anneleri olduğunu, annesinin aslında başka bir adamla birlikte olduğunu ve o adamın babası olduğunu zannettiğini söylüyor. Kısaca P.İ.C yani🙂

ŞahNoyaN Moğol Köpeği

Bütün bunları bir kenara koyalım ama bu kişinin kullandığı kullanıcı ismini de söyleyelim, ŞahNoyaN.

İşte bu isim bir Moğol köpeğinin ismi. Utanmadan bu ismi almak isteyen bu yahudi suratlı insan da benim sevgilimin yeni sevgilisi oluyor artık. Hatta duyumlarıma göre de evlenme hazırlığı yapmaya başlamışlar bile. 18 saatte oluyor bütün bunlar:)

Bu adam şu an bile sitemize gelerek, beni hazmedemediği için, çocuklarıma kadar küfür etmeyi görev sayıyor kendine. Aileme, sevdiklerime ve yakınlarıma edilen bu küfürleri ona pahalıya mal etmek için açık ev veya iş adresini istedim ama adam daha adını bile vermekten aciz.

Bak çocuğum, evladım, sayın gay ŞahNoyaN sülüğü sana sesleniyorum, aşağıya açık adresimi ve telefon numaramı yazıyorum, hani kaybettiysen bir kez daha alırsın oradan. Biz Sivaslıyız K.O.Ç ‘um. Sana İstanbul’a geleyim dedim, adresini vermedin. Ama bak ben yürekli adamım. Korkmuyorum kimseden  senin gibi. Sanal sülük..

AsLaN DurakoğLu – 0543 774 36 91 ( 24 saat açık)

KÜMBET MAHALLESİ 

BARBAROS BULVARI

65-22. Sokak

Kapı no:19

GÜNEŞ APT.  Kat:3 Daire :4

SİVAS / MERKEZ

Bak yukarıda görmüş olduğun adres ve isim soy isim bana ait. acil bir şekilde sana ulaşmak ve haddini bildirmek istiyorum. Öyle sanal kimliklerle kabadayılık yapacağına, az adam ol da reelde çık karşıma. Saklanacak yer bulamazsan tabii ki. Daha adını bile diyemeyen bir adamdan ne kadar erkeklik bekleyeceksin ki zaten. Sen, siz, o yanındaki ruh hastası kız ile birlikte ancak sanal sülük gibi gezmeye devam edersiniz. Biliyorum seni bana kışkırtan insan da o.

Ama Rabbim şahit olsun ki, asla kötüler kazanamayacak bu dünyada.

Unutmayın sayın esrarkeş ŞahNoyaN, bir insanın çocuğuna küfür edersen ve seni destekleyenler olursa hala, Rabbim bilir işini..!

Bu arada sayın tehLike abla, hani beni o Deniz yılanına hakaret etmekle suçluyordunuz ya, sözüm ona o çok doğru ve dürüst bir kadındı ya, asla sevdiği adamı aldatmazdı ya, bakın buyurun şu an İstanbul’daki o dj bozuntusu ile beraberler. Ayrıca benimle beraberken tam 3 erkekle de telefonlarda neler neler yapmış. İsterseniz buyurun siteye, size tek tek şahitlerini göstereyim, o tarihlerdeki whatsapp resimleri ile birlikte. kusura bakmayın ama size bile yanlış tanıtmış kendini bu BODRUM FARESİ. (Deniz).

ŞahNoyaN İti Sana Sesleniyorum:

O yanındaki şahsın kalbi arızalı ya, hani sözüm ona hastaneden çıkmıyor ya, ilaçla yaşıyor ya, işte bak Rabbim işini nasıl da biliyor, gör. Bu kadar ihanete, bu kadar sağlık problemi az bile. Sürünmeye doğru İnşallah. Sokağa çıkarken altıma don giymiyorum diyordu. Allah belasını böyle verir insanın işte. Hastane hastane süründürür. Daha beterlerini görmenizi diliyorum. AMİN.

Www. Denizim.ORG

Sanal Sülükler

SubaT

23.06.2018

Sanal sülükler, sanal sülük, sanal sülüklerin görevi, sanal sülüklerin gidişi, mobil sohbet, şahnoyan

ŞahNoyaN
ŞahNoyaN köpeği

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir