Sanaldaki Doğrular

Sanaldaki yanlışlar kadar, sanaldaki doğrular da önemlidir. Mobil chat ortamlarında sürekli bir şeylere takılır insan. Doğru ya da yanlış onca şey vardır. Zaman içinde bu doğrularla yanlışlar birbirinden ayrılır. Reel hayatta insanları tanır ve ayrıştırırsınız. İlk olanı her zaman bir kenarda tutar, ona zarar gelsin istemezsiniz. Doğru ile yanlışı birbirinden ayıran en önemli özellik, doğrunun tek olmasıdır. Doğrular her zaman tek başına gezer. Başka bir desteğe ihtiyaç duymadan hem de. Doğrunun yapacak bir şeyi kalmazsa, hiç bir şey yapmamaya karar verir. İşte bu da, tam doğru olabilmenin şartıdır. Ama yanlış öyle mi? Yanlışın yapacak bir şeyi her zaman vardır. Ya hareketi yanlış yapar, ya konuşmayı, ya durmayı, ya da hiç bir şeyi yapmamayı bile yanlış yapar. Mert insanın asla yanlışa verecek yeri yoktur. Kiralık ruhu, satılık vücudu, devren işletilecek bir beyni ve yol geçen hanı olmuş kalbi asla olmaz. Doğrunun tek bir yolu vardır o da SADAKAT.

Denizim.ORG
Denizim.ORG

Sanaldaki Doğrular

Sanaldaki doğruları saymakla bitiremeyeceğimiz kadar az olarak düşünüyorum. Bu sahte dünyada ölülerin nefesi o kadar kuvvetlidir ki, doğruları ancak o son nefeste görürsünüz. O bile yeter esas doğruyu görmek için. Sanal topluluklardaki yüzler hep aynıdır, asla ayıramazsınız birbirinden. Tek farkı şuradan anlayabilirsiniz, doğru hep sessizdir ama konuşunca yerler titrer. Saygıyla dinlersiniz onu, bıkmadan ve usanmadan. Ondan paylar çıkarır ve geniş bir yelpazede yararlanma imkanı yakalarsınız.

Sıradan insanlar, hayatlarında asla sürpriz yaşamazlar. Çünkü sürprizi de sevmezler. Peki yalan insanlar nasıldır? Onların asla tek düze bir hayatı yoktur. Yalanın tek nemalandığı şey de ALDATMAK. Aldanmak insanın doğasında var zaten ama nedense aldanan insan aldatmak zorunda kalmanın havasını yaşamak için uğraşır nedense.

Mobil Chat
Mobil Chat

Sanaldaki Yalanlar

Sanaldaki yalanlar asla bitmez.

 • Arıyorum neredesin?
 • İşle alakalı bir konuşma yapıyordum.
 • Whatsappta çevrimiçiydin.
 • Evet, ekranım açık kalmış, mutfakta çorba pişiriyordum.

Bu tarz yalanlar hayatta bitmez. Doğrunun bu yalanlara asla eyvallahı olmaz. Doğru bir tanedir. Hayatınızda asla doğrudan taviz vermeyin. Sanaldaki doğrular hayatınızın gideceği noktayı reele taşır. Buna inanın. Saygılarımızla.

Www.Denizim.ORG

Sanal Doğrular

SubaT

23.06.2018

Sanaldaki doğrular, sanaldaki yalanlar, mobil chat

Sanaldaki Yanlışlar
Sanaldaki Yanlışlar

Sanaldaki Doğrular” için bir yorum

 • 24 Haziran 2018 tarihinde, saat 11:20
  Permalink

  Sanal daki dogrular, real’ in yanlışlarina tercih edilir mi?. Emeğine sağlık Subat.

  Yanıtla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir