Sanaldan Ne Beklenir

Hadi biraz da kendimizi sorgulayıp, sanaldan ne beklenir diye konuşalım.. Reel hayat sıkıntısı malum. İnsanlar bir şeyler yapmaya çalışır ve gerçek hayattan sıkıldığında da sanal sohbet siteleri içerisine girip, burada bir şeyler arar. Olduğundan daha değişik görüntüleme sanatıdır buralar aslında. 50 yaşındaki bir kadının, kendi etrafında kamuoyu toplamak ve gerçek hayatında yapamadığı şeyleri yapabilmek için girdiği ve zaman öldürdüğü mekanlardır. Kimseye hesap vermek zorunda olmadığınız bir ortam, size daima cazip gelecek ve aklınızın en garip gelen tarafına bir şeyler koyarak uygulamaya geçeceksiniz. Artık sizi durduracak hiç bir materyal veya izin durumu mümkün olmayacaktır.

Buraya kadar her şey doğru gitmekte ve asla yanlışa izin verilmemektedir. Çünkü sanal doğrular, gerçek hayatla asla benzeşmez ve asla bir insan burada reel hayatı gibi olamaz. Bambaşka bir dünya ve bambaşka bir güzel haz alma yöntemidir sanal dünya. Tadını almak için her türlü yol denenir ve tarlada çalışan bir kadını, akşam saat 8 den sonra manken gibi giyinmiş ve tarz olmuş bir durumda bulabilirsiniz.

sanaldan ne

Sanaldan Ne Beklenir?

Kısacası, sohbet odaları ve sohbet kanalları denildiğinde karşımıza çıkan tek şey, insanların gerçek hayatlarından sıkıldığında giriş yaptığı ve kafa dağıttığı yerler olarak izlenim doğar. Buraların belli kuralları vardır ama genellikle bir kadınsanız, elinizde bir internetli telefon ve bir de bu telefonun kamerası varsa, artık bu dünyanın kapıları sonsuza kadar size aralanacaktır. Hem de koşulsuz ve şartsız, hiç bir koşula tabi kalmadan..

Zamanla bu sanal ortamlar da insanı sıkmaya başlar ama heyecan duyulan durumlar bir türlü de bitmek bilmez. Artan teknoloji kullanımı ve genişleyen mobil bağlantılar sayesinde her gün yeni yeni mekanlar açılmakta ve bu mekanlara da yeni yeni insanlar gelmektedir.

Bir güzel resim, hoş bir ses tonu ve kaliteli bir telefon sayesinde artık bu ortamlara girmek çok daha kolay. Elbette bu ortamlarda da sizi her zaman kötü niyetlerine alet edecek insanlar da hazır beklemekte. Sanaldan ne beklenir dersek eğer, aslında hiç bir şey.. Hem de koskoca hiç bir şey.!

Yazan : SubaT

13.12.2018

sohbet kanalları

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir