Sen Beni Unutamazsın

Sen Beni Unutamazsın asla, sarsılsam da yıkılmadım bak. Denizim.ORG platformu bize çok şey öğretti. Mobil sohbet yaptığımız her an, bedava sohbet için biraz daha mesafe alırız. Aslında insanları dinlemek, anlamak, onları daha da iyi bir şekilde analiz etmek için çok uğraşmaya da gerek yok. Hani derler ya, ” Bir insanı anlamak için, öncelikle tanımak şarttır. ” Çok doğru bir söz.

İnsanlar birbirine o kadar çok darbe vurur ki, istemeden de olsa bu yapılanları bazıları kaldıramaz. Bazı insanlar bunların ağır yaralar olduğuna karar kılar.

Ama öyle yaralar vardır ki iyileşmez asla. Leyla hep aynı Leyla, Mecnun da aynı ama..

Peki, senin bu yaptığın ne Leyla’lık ne de başka bir şeye benziyor ya da sen bunu neye benzetiyorsun? Unutacağını sanıyorsun değil mi? O kadar yapılan şeyi kim unutabilir ki, kim bunları bir kenara atıp da affedebilir ki?

Sen, kendinden başkasını düşünmeyen sen, bir başka insanın varlığını hayatında kabullenemeyen sen, duygularını aldırmış kalleş insan, sen bu dünyaya fazlasın, çok fazla hem de..

Mobil Sohbet
Mobil Sohbet

Sen Beni Unutamazsın

Bir tarafa attığın o perişan adam ayaklandı bak. Şimdi sana isyanlarını da bitirdi, ne bundan sonrası sensin ne de bundan öncesi. Silinmiş hatıralardan bir an bile geri gelmeyeceksin beynimin kıvrımlarına. Asla, ne yaptığını unutacağım, ne de yapamadıklarını. Sadece sana beddua ederek yaşadım, bundan sonramda yoksun, olmayacaksın.

Hadi sen de şimdi unut, yok say beni, hatıralarından çıkar da göreyim. Kaç yüreğe yer yaptın, kaç gönüle girdin, kaç gönlü çeldin bilmiyorum ama bundan sonra asla beni unutamazsın. Asla bir başka yürekte yaşadığını sanıp, o güzel duyguları başka biriyle yaşamayacaksın, yaşatmayacaklar…

Sen beni unutamazsın, unutmayacaksın, unutamayacaksın. Hasretim beynini kemire kemire bitirecek. Ama ne beni unutacaksın, ne de yaşadıklarımızı. Biz bu yolda ölmeye hazırdık zannediyorken, bırakıp gittiğini unutmadım.

Sen de unutamayacaksın. Aklından çıkmayacağım hiç. Bir gün beni tekrar istersen, işte o gün ben senden çok uzaklarda ya karanlık bir ülkede, ya aydınlık bir yürekte, ya da aklına bile getiremeyeceğin bir sevdada nefesleniyor olacağım.

Bundan sonra sana isyan, bana mutluluk günleri başlayacak.

Www.Denizim.ORG

SubaT

06.07.2018

Sen beni unutamazsın
Sen beni unutamazsın

Sen Beni Unutamazsın” için bir yorum

  • 7 Temmuz 2018 tarihinde, saat 00:17
    Permalink

    Unutulmaz her aşk yaşar bir yerlerde. Konu nasıl ve neden unutulmaz olduğu, ya sevgiyle özlemle hatırlanırsin ya da nefret ve öfkeyle. Tarafını seç hangisi olmak istersin? Emeğine sağlık Subat.

    Yanıtla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir