Seninle Biz İkimiz

Her saat her dakika Seninle Biz İkimiz varız. Olmayacak bir duaya amin demiştik hatırlarsan eğer? Bak dualarımız da yeniden anlam kazandı şimdi. Yanıma, yoluma, soluma ne güzel geldin. Yatağımın, evimin, odamın her yerinde senden eserler var adeta. Bu aşkın katili olmadık ikimiz de. ‘Bu şehir güzelse, sebebi benim‘ derdin ya gülerek:) Öyle mutlu olurdum ki sen öyle konuşunca. Seninle Biz İkimiz çok başkaydık be güzelim. Kurduğumuz tüm hayallerin adı ikimizdik. Tek veya başlı başına bir sevda değildi bu. Sahipli, duygulu, sevecen ve tutarlı bir ilişkimiz vardı. Saygı duyardık birbirimize. Biz ikimiz de seviyorduk çünkü. Karşılıksız ve bağnazca hem de. Kimseye aldırış etmeden.

Seninle Biz İkimiz

Yakarışlar, dualar, beklentiler hep ardı ardına dizilirdi hayatımıza. Bir gün sen güldürmeye çalışırdın bizi, bir gün de ben. Hep peşi sıra gelirdi hayallerimiz özlemlerimiz. Hiç bir şey bizi esir alamazdı. İzin vermezdik, bir başka şeyin bizi oyalamasına. Hep kendimizin olmasını isterdik zamanın ve boşta kalan anların. Bu hayatın ta en sonuna kadar benim yarim ol derdik birbirimize. Kanadını aç meleğim ol, ömrünü ver bana, her şeyim ol derdim ya, hatırlasana. Bak şimdi çok uzaklarda hasrete dem vuran ve dayanmaya çalışan buğulanmış gözlerle bekliyorum seni şimdi. Gelmeyeceğini bile bile hem de. Seninle Biz İkimiz bunu hak etmedik be sevdam.

Seninle Biz
Seninle Biz

Seninle Biz İkimiz Bizdik

Bizdik işte, hem de biz olmayı çok iyi becerirdik. Mutluluktan gözlerimiz başka bir şey görmezdi. Ben şimdi seni de unuttum sanma, sadece umutlara kaptırdım kendimi. Olmayacak duaya amin diyerek yaşamıştık hep umarsızca. Sonunda ayrı zeminlerde adımlar atacağımızı hesap edemedik. Kimse için boşuna üzülmeye değmiyormuş hayat. Öylesine zor ve acılara gebe kaldık ki, bu doğum sancılarını erkek olduğum halde bile hissedebildim. Seni bir can bildim, bir heyecan değildin bende. Kurtlar sofrasında meze olmaya razı olduğumuzda zaten iş işten geçmişti. Bu gidişin sonu gelmez emin ol. Sanırsın şimdi seni hiç tanımadım, ya da ezelden beri tanıyormuş gibiyim. Varsın şimdi Seninle Biz İkimiz yok olalım. Aşkımız ebediyen sürsün. Efsanelere konu olalım o da yeter.

Denizim.ORG

Mobil Sohbet ve Bedava Sohbet Sitesi

KRaL

16.09.2018

Seninle Biz İkimiz” için bir yorum

  • 16 Eylül 2018 tarihinde, saat 13:56
    Permalink

    Sen benimdin ben senindim ama biz asla seninle birbirimizin olamadık:( ne olursa olsun seninle olmak benimle olman harika bir duygu seninle ikimiz bizdik seni seviyorum kalemine sağlık:)

    Yanıtla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir