Sevgili Olmayalım Seninle

İşte güzel bir konu daha, biz Sevgili Olmayalım Seninle. Www.Denizim.ORG sitesinin kalemlerine ne diyelim ki , muhteşemsiniz.. Sevgili olmayalım biz. Tüm gün konuşalım, hep birbirimizi özleyelim ama sevgili olmayalım. Balık tutalım, sonra tutuğumuz balıkları geri dökelim denize.

Birbirimize karışalım, kıskanalım, kavga edelim, küselim, barışalım ama sevgili olmayalım ne olur. Beraber gelecekle ilgili hayaller kuralım, saatlerce telefonda konuşalım, sinemaya gidelim, sahilde el ele dolaşalım ama sevgili olmayalım biz. Sen başka kızlarla, ben başka erkeklerle konuşmayalım.

Tek biz olalım hayatımızda birbirimizin. Sevgili gibi değil, gerçekten seven gibi olalım, sevelim ruhlarımızı bambaşka olalım birbirimizle.

Yanlış giden her şeyi doğru kılmak adına yaşar dururuz. Bazıları iklimi değiştirmek ister, çevre gönüllüsü falan olur. Kimisi vardır, uzayın derinliklerine keşif için yolculuk yapmayı kafasına koyar.

Biz bilim adamı da olmayalım, laboratuvara da girmeyelim, deney falan da yapmayalım. Biz yüreğimize girelim birbirimizin ama hiç çıkmayalım. Aşık değil, maşuk olalım. Sevda değil, gerçeği yaşayalım. Sevda zaten koca bir yalan değil mi? Söylesene..

Denizim
Denizim

Sevgili Olmayalım Seninle

Sevgili olmayalım seninle, neden biliyor musun? Sevenler her zaman çare bekler yüce inanç merkezinden adeta. Kimseler duymaz sesini. O amansız sessiz kalış, aslında bir türlü kabulleniştir yüce gerçeği.
Kimsenin sesini duymadığı anlarda bile sessiz bir çığlık olup, bağırmak istersin uçsuz bucaksız semalara.
Bazen de avazın çıktığı kadar sessizlik kaplar her yanını. İşte bak bunları anlatmak istiyorum sana. Ben bunları yaşamak istemiyorum, ne dua ne de bedduam ol istiyorum. Sadece benim ol ama sevgilim olma asla, sevenim ol, aşığım olma, isteyenim ol, eşim olma, her şeyim ol.

Sevgili Olmayalım
Sevgili Olmayalım

Sevgilim Olma, Sevenim Ol

Bir insan severse her şeyi ister, sahiplenmek, sahiplenilmek ister, sevdalanmak ister yana-yıkıla, yana-yakıla..

Sen bende dava ol, özgürlük ol, biten bir hikaye olma, destanım ol asırlarca okunsun. Bir kitap gibi raflarda dursun adın. Duaya hacet yok, duama gerek yok, sen kaderim ol. Sevgilim olma ne olur...

Bak penceremde rüzgarın getirdiği nefesim gibisin şimdi, peki sevgilim olsan ne olacak, sevgili olunca ne yapacağız biliyor musun?

Her gün kavga, her gün tantana, her gün alavere dalavere..

Bak böyle daha güzeliz, seni başka biliyorum artık, seni çok başka tanıyorum artık, bak bu bize yeter de artar bile diyorum.

Aşkla kalma, sevgiyle kal..

Www.Denizim.ORG

SubaT

29.06.2018

Sevgili
Sevgili

Sevgili Olmayalım Seninle” için 2 yorum

 • 29 Haziran 2018 tarihinde, saat 15:15
  Permalink

  Aslan alem değiştirmiş. Hadi hayırlısı diyelim.Yuregine sağlık.

  Yanıtla
 • 29 Haziran 2018 tarihinde, saat 15:18
  Permalink

  Ayyys asik olmak elde degil yahuu yazilara bak sen. AsLaN nerden buluon bu duyguyu, kim yasatiyor sana bunlari, o insanla tanismak isterdim ve bakmak, o yüreğindeki seni, senin yuregindeki onu gormemek aptallik olurdu. Aska ve sevdaya inanmayanlar bunlari okuyunca inanmak istemek hissetmek gelio icinden. Keske boyle duyguyu hissi veren biri ciksa karsima. Kapiyi kilitlerim 🙂 Saka bi tarafa okudukca aska sevgiye guvene huzura kavusuomus gibi hissedio insan. Her zamanki gibi tsk ederiz bu yazilar olmazsa napardik 😉 iyiki varsin AsLaN cim.

  Yanıtla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir