Sevgili Sevdiğim

Sevgili Sevdiğim benim, canım sevgilim, ömrüm, ömürlüğüm. Can bildiğim dünyam, varlığımın sanki tek sebebi sensin. Ruhumu okşayan sözlerin o kadar güzel ki. Ben senden başka ne bulayım bilmiyorum. Verdiğin o muhteşem sevgini, sevdanı, aşkını nelerle tarif edebilirim bilmiyorum ama kısaca ” Aşksın ” demek bile yetiyor bazen. Hele ki bunu sen dedikçe, içim gidiyor varlığına. Sevgili yarim, kadınım, sevdasına kurban olduğum. Mutluluk ne diye sorardım çoğu zaman kendi kendime. Cevap alamazdım. Yılların biriktirdiği acıları atmıştım içimdeki bozkırlara. Gün geldi o bozkırlar dağ oldu taştı içimden. Koskoca ARARAT sanıyordum içimdeki dağları. Daraltıyordu beni yokluğunun verdiği hasret ve özlem. Seni tanımıyordum ama içimdeki yokluğunu hissedebiliyordum.

canım bildiğim sevdam
Canım bildiğim sevdam

Sevgili Sevdiğim

Sevgili sevdiğim, ben ki satırlara vura vura seni aradım, kafamı duvarlara çalar gibi. Bir insan çıkmalı karşıma diyordum, beni benden almalı, buralardan alıp götürmeli, bir daha geri yollamamalıydı buralara diyordum.

Bir kadın çıkmalı karşıma diyordum, içinden bakmalıydı, bir yürek olmalıydı onda. Asla benden uzağa bakmamalı, başkasına göz kırpmamalı, sıra benim iken dansa başkasıyla kalkmamalıydı. Yüreğime bakmalıydı, gözleriyle oymalıydı gözlerimi. Deli deli bakarken..

Yaşadığım şehre bile sığmamalıydım, alıp başımı gitmeliydim arkasından. Halbuki ben onu görmemiştim, o beni görüyordu ama.. Her şeye inat, yaşamaya devam etmeli ve onun açtığı yoldan ve peşinden sürüklenmeliydim, hem de nereye isterse oraya kadar..

 

Sohbet Odaları
Sohbet Odaları

Canım Bildiğim Sevdam

Canım bildiğim sevdam. Biz ki, bu uğurda ne canlar vermeye azimliyken seninle, belki de bir imkansızı başardık. Birbirimizin yüreğine kamplar kurduk, imkansız denilen bu sevdayı yaşatmayı başardık, bundan sonra neye el atsak kurumayacak artık.

Benliğimize yerleşen bu kadar sevda dolu anlardan sonra neyden kaçacaktık? Zaten bunu istiyorduk. Bundan sonra, varsın ne olacaksa olsun demeliyiz. Hatta bizi bizi dahi istemesek bile, gene de bir olmalıyız. Kadere inat, olmamaya inat, tüm engellere inat..

Sohbet odaları ile anlam kattığımız mobil sohbet sitemizde varsın izimiz bile olmasın bundan sonra, yaşattıkların ve yaşatacakların bana yeter de artar ” Sevgili Sevdiğim ”.

Www.Denizim.ORG

Sevgili Sevdiğim

Deniz & SubaT

21.06.2018

Sevgili sevdiğim, canım bildiğim sevdam, mobil sohbet, sohbet odaları, sevgili, sevdiğim, canım bildiğim, Sevgili yarim

Sevgili Yarim
Sevgili Yarim

 

Sevgili Sevdiğim” için bir yorum

  • 21 Haziran 2018 tarihinde, saat 15:03
    Permalink

    Emeğine yüreğine sağlık Subat.

    Yanıtla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir