Sevgiliye Mektuplar

Sevgiliye Mektuplar o kadar anlamlı olur ki.. Bunu destanlaştırabilir ve asırlarca saklayacak bir güce dönüştürebilirsiniz. Örnek olarak bir mektubu inceleyelim mesela:

Canımsın, şimdi daha yüksek sesle söylemek istiyorum. Uzakta olman beni asla susturmamalı yüreğimi susturamam ki. Seni özlemlerime katıp bir gün uyanamazsak eğer; kan ter içinde kalmışcasına.. Nazarlarımıza yüklerim tüm suçlarımızı.

Soran olursa bir gün; elbet derim ki; göğsümü kabartıp suçumuz sevmekti; en çok ta koyan önce gözlerde ölmekti sevgilim.
Bir gün ölmeyecek miydik nasıl olsa.
Nasıl hasretim sana hem de nasıl, bir bilsen. Gözlerim hep sen çıkacakmışsın ki gibi karşıma öyle panik öyle sevinçli ki anlatamam. Susarım..

Seni ilk gördüğüm gündeyim şimdi. Yanaklarımdan yastığıma düşün damlada diyemediklerim. Ne kadar yalnızım ne kadar sensiz, yastığım nemli yanaklarım gibi şimdi beklerim seni bir pencere kenarından sessizce.
Bilmesem sıcaklığını hissedemezdim bunca yoğun yaşamazdım seninle tüm yaşadıklarımızı. İyi ki varsın dediğim, en önemlisi kalbimi ve bakışlarımı sende bıraktığım, olmazsa olmazlarımın en önemlisi sevdiğim en büyük aşkım sen. Bak! bir gün daha sensiz ve yalnız geçmiş.

Mektuplar
Mektuplar

Sevgiliye Mektuplar

Ne zaman düşlesem bizi. Ki her sabah uyandığımda yokluğunda ıslanmış gözlerle uyanıyorum. İçimde bir ses, bize yaptığım haksızlıklar için hesap sormakta bana/durmaksızın. Nasıl bir pişmanlıksa demir almış üzerimde sancısı. Kaç zamandır içimdeki çocuk can çekişmekte. Bu sabah ve kaç sabah olduğu gibi.. Anladım ki küçük kıyamet hatalarımsa, büyük kıyamet yokluğun demek ki yaşı olmazmış aşkın sevdanın.
Canım, nasıl isterdim beraber yemek yememizi.. Burada yanımda olmanı.. Yalnız açtım orucumu.. Seninle yemek yemeyeli ağzımın tadı hep acı. Hep buruğum nedense. Yolda el ele bir çift görsem.. Parça tesirli bir bomba düşer göğsüme vurulurum. Serilirim yolun ortasına..

Sevgiliye mektuplar devam ediyor..

Hiç bir güç seni sevmemi engelleyemez ki.. Ömrüm yettiğince bu kalp sana deli..
Bilirim ne zaman yağsa yağmurlar içinde sen ve bizden damlalar olacak. Kaç gündür göğüs kafesimin dışında çarpıyordu kalbim. Şimdi bilirim ki ait olduğu yerde. Bir damla koptu sol yanımdan az evvel yanağımda nemi. Asla utanmıyorum!

Gün gelecek tüm yorgunluklarımız sevince bir köprü olacak. Adım gibi adam gibi hissediyorum. Ada;msı bir aşk ve bembeyaz bir gelecek. Bak alabora oldum! kanat çırpıyorum..
Ben bir deli çocuk, bir çocuk ki deli-divane. Biliyorum ki, aşkıma ulaşamadığım konuşamadığım anda öleceğim. Çok şey var anlatacak.. hem de epey çok.

Www.Denizim.ORG

KRaL

29.08.2018

Sevgiliye
Sevgiliye

Sevgiliye Mektuplar” için 2 yorum

 • 29 Ağustos 2018 tarihinde, saat 18:02
  Permalink

  Sevgiliye mektup yazdıracak aşk çok az bulunur bu bencillik kokan dünyada bu makale de anlıyoruz ki varmış hala öyle aşk lar.Ne mutlu o sevgiliye mektup yazdıracak izler bırakmış. Ne mutlu mektup yazan sevgiliye aşk i iliklerine kadar yaşamış. Mektup yazdıran aşk lar yaşamak dileğiyle. Kral seven yüreğine sağlık.

  Yanıtla
 • 30 Ağustos 2018 tarihinde, saat 00:44
  Permalink

  Hiç bir güç seni sevmemi engelleyemez ki.. Ömrüm yettiğince bu kalp sana deli..harika bir yazı emeğine yüreğine sağlık

  Yanıtla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir