Sohbet Etmeyi Bilmeliyiz

Sohbet Etmeyi Bilmeliyiz. İnsanlar arasında iletişim ağı oluşturan ve teknolojik anlamda hepimizi soyutlaştıran bir sürü alet girdi hayatımıza. Bu aletler sayesinde konuşmayı, bağ kurmayı, gülümsemeyi ve duyguları hayata geçirmeyi unutur hale geldik. Aile içerisinde ve arkadaş çevresinde daha az muhabbet eder durumdayız. Bunun etkileri şu an için çok da kendini belli etmese de, zamanla daha kalıcı etkileri olacaktır elbette.

İletişimin elektronik aletlerle yapıldığı günümüzde, vakit geçirmek için girdiğimiz ve sanal alemde zaman geçirdiğimiz ortamlar da buna çanak tutmaktadır. Örnek olarak; sohbet kanalları ve sohbet siteleri gibi yerleri sayabiliriz. Buralarda zaman geçirdikçe, çevremizin artacağını sanarak kendimizi aldatmak yerine biraz daha reel hayatımıza önem vermeli ve dikkat etmeliyiz.

Mobil sohbet yapmak ve bedava sohbet imkanlarından faydalanmak için, hayatımıza biraz olsun renk katmak adına giriş yaptığımız yerlerde sosyal çevre yaratıp, o çevrenin bizdeki etkilerine kapılabiliriz. Bu sayede, tanıdığımız insan sayısı da azami seviyede artış gösterir. Tanıştığımız her insanın bizdeki yansımalarına bakarız zamanla. Sohbet etmeyi bilmeliyiz ve o sohbetleri yerinde ve uygun biçimde yapmalıyız ki, bu teknolojik aletlerin bize sağladığı imkanları yanlış yolda ve yanlış amaçla kullanmamış olalım.

Mobil sohbet
Mobil sohbet

Sohbet Etmeyi Bilmeliyiz

Muhabbetin en güzel yerinde, sağlıklı ve huzurlu konuşmalara katıldığımızda daha huzur buluruz kendimizde. Sevgili olmak, sevmek, saygı duymak ve hoşlanmak anlamında bir tarz ilişki yaşamaya başladığımızda, bizim sohbetimize bakarlar ve reel olarak tanışma öncesinde dikkatler bize doğru yönlenir. Yazdığımız her kelime, kullandığımız her cümle ve paragraflar büyük önem taşır. Bu bizim aslında ne olduğumuzu da ortaya döker. Sohbet etmeyi bilmeliyiz ve konuşmaktan asla kaçınmamalıyız ki çevremiz de bizi tanımaya devam etsin.

sohbet kanalları
sohbet kanalları

Kalıcı unsurların barındığı her muhabbet ortamında tanıdığımız insanlar, bizlere belki de hayat boyu yardımcı olacaklardır. Genişleyen bu çevre sayesinde, sosyal imkanlarla dolu teknolojik ortamların da yardımıyla bir dolu tanıdığımız kişiler olacaktır. Bunların içinde iyi de vardır, kötü de. Bizlere düşen vazife de, iyiyi kötüden ayırmasını bilmek. Zaman içerisinde her tecrübeyi kazanan kişilikler, ayrım yapmasını da becerebilir duruma gelecektir. Sohbet Etmeyi Bilmeliyiz ki,bu başarıyı sağlayabilelim.

Esen kalın.

KRaL

04.09.2018

Mobil sohbet ve sohbet kanalları Www.Denizim.ORG

Bedava sohbet
Bedava sohbet

 

Sohbet Etmeyi Bilmeliyiz” için 2 yorum

 • 4 Eylül 2018 tarihinde, saat 21:12
  Permalink

  Sohbet etmeyi bilmeliyiz ki verimli faydali muhabbet edebilelim. Karşılıklı saygı ve tolerans’in ön planda olduğu bir sohbet daha anlamlı ve huzurlu emeğine sağlık Kral.

  Yanıtla
 • 5 Eylül 2018 tarihinde, saat 00:59
  Permalink

  Güzel yazı emeğine sağlık:)

  Yanıtla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir