Sohbet Zamanı

Sohbet Zamanı geldiğinde bir takım konuşmalar yapılmaya başlar. Www.Denizim.ORG platformu olarak muhabbetin dibine vurmak istiyoruz. Hiç kimseye aldırış bile etmeden, bildiğimiz yol hangisiyse, o yolda yürümeye sevdalandık. Ustayız, hastayız, yastayız falan demeden mobil sohbet amaçlı çalışmalar yapıyoruz. Sistemde ne varsa sizlerin olması gerekir. İsteklerin yapılmasıyla başlayan  radyo hizmetleri sonrasında daha da canlı müzikler keşfettik.

Durmak bilmeden çalışma yapılınca da ortaya iyi sonuçlar çıkmakta. Yaşanan her türlü aşkın, sevdanın, ömrün sonunda kalıcı eserlerden bahsedilmesi kadar güzel ne olabilir ki? İnsan arkadaşından, eşinden, dostundan iyi şeyler görürse daha da mutlu olur. Bu, hayatın birebir yaşama sevdasına bağlı durumdur. Ne kadar ekmek, o kadar köfte deriz ya. Aynen öyle.

Bedava Sohbet
Bedava Sohbet

Sohbet Zamanı

Sohbet zamanı geldiğinde heyecan kaplar içimizi. susmaz ve devamlı konuşmak isteriz. Bedava sohbet sitesi yaratmak için emek veren sizler ve bizler her güzel şeyi hak ediyoruz aslında. İnsanlarla bağ kurmak ve onlarla paylaşımlar yaşamak, zaten hayatın ta kendisidir.

Bu yolda hayatını feda etmiş durumda olan binlerce insan sayabiliriz. Mahsun duruşuyla kendini saf gösterip, sizden haksız fayda sağlayacak insanlar da görebilirsiniz. O yüzden dikkatli olmalı ve itinalı davranmalısınız. Hayatın her noktası için bu böyledir.

Sizi üzeni üzmeyin, sadece yapılanı bir kenara kaydedip Allah’a havale edin. Nasıl ki sohbet zamanı geldiğinde her şeyi tartışıp karara bağlıyorsak, hesap zamanı geldiğinde de Allah bu hesabı sorar ve cezasını verir diyoruz.

Sohbetin Zamanı
Sohbetin Zamanı

Sohbetin Zamanı

Sohbetin zamanı geldiğinde gereken şeyleri konuşabilen insanlar, diyalog kurmayı bilen sağlam insanlardır. Seviyeli sohbet sitemizde her türlü diyaloğa açık muhabbetler var. İştirak ettiğiniz her muhabbetin sonunda kırılganlık ve üzüntü yaşamamak için aktif bir şekilde her olaya dahil olmanız gerekir.

Bu hem size hayat tecrübesi sağlar hem de aktif bir akıcı muhabbeti yanınıza kadar getirir. Size düşen de bu saatten sonra bu konuşmaların içinde olabildiğinizce bulunmaktır. Bundan sonrasını da kader belirler zaten. Kader neyi ne zaman kime vereceğini iyi bilir.

Saygılarımızla, esen kalın.

Www.Denizim.ORG

Sohbet Zamanı

25.06.2018

Mobil Sohbet
Mobil Sohbet

Sohbet Zamanı” için bir yorum

  • 26 Haziran 2018 tarihinde, saat 10:29
    Permalink

    Kader neyi ne zaman kime vereceğini iyi bilir.Emegine sağlık.

    Yanıtla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir