SubaT ve Asena

İşte efsane.. Saf bir aşk… SubaT ve Asena..!

Bütün dünya buna inansa, aşk tesadüfleri severmiş.. Bir kısacık merhaba kelimesi ile başlayan, kıvılcımlanan ve sürükleyen bir aşk ateşi ile devam eden bir sevgi bağı bu. Mutlu olmayı bekleyen bir çift seven kalp..

İşte onların güzel hikayesi bu. Tertemiz aşklarının, en derin ifadesiydi gözleri. Birbirlerine bakarken bile utanan bu harika çift için dünya her dakika duruyor sanki. Uyandıklarında, baktıkları aynada sevdiği gözleri arayan tertemiz bir sevda masalının kahramanlarıydılar. Hem de, tüm olumsuzluklara inat edercesine.

Kadere inatla kafa tutan Subat ve Asena‘sının, sevgi dolu bu bambaşka hayatları, her gün daha da anlam kazanıyor. Yıllarını verdiği şu garip dünyada tek amacı mutluluk olan iki sevda özlemli insanın, hayatlarında birbirlerini istemesinden daha doğal ne olabilir ki?

Aşkın Adı Subat Ve Asena

Senin de canin teslim olmayı istemez mi bu aşka?

Biter mi bu heves?

Kardan insan gibi soğuk davranıyorum herkese, ama biliyorum ısıtırsın eritirsin beni sevgilim..!

Oy kurban olduğum, saçının akına sevdalandığım..

Severek beraber olan çiftler bilir bunu, hem de çok iyi. Sevdiğin insana güvenince gözlerinin içi güler. Onunla yaşlanabileceğini anlayınca daha iyi hissedersin kendini. Çünkü ondaki bu güven veren duygu, bambaşka hisler yaratır içinde.

Cennetim” diyebileceğin bir sevdiğin olunca, insan çok daha anlamlı şeyler yapabiliyor. Mesela, sevdiğin kadını yücelterek “Ömrüm” dediğin an, bambaşka hissedersin kendini ve bu, içini okşar. O kadar seversin ki, “Asena’m” dedikçe ruhun tazelenir adeta. Bunu yaşıyorum işte, sevdalana sevdalana..

Sevdanın Adı Subat Ve Asena

Keşke, yaşamak denilen muamma, bir aşkın içinden örnekler alabilseydi kendine. Biraz daha sevdalandıkça kuvvetlenirdi. Kimliğini kaybetmiş sanal kişiliklerin şu alemde yaptıklarını gördükçe, tüm dünyasıyla karşımızda olan ve tamamen gerçek kişiliğiyle önümüzde duranları çok geç görmüşüz.

Bariz bir şekilde aldatılmış bir insanda yaratılan depremi görünce, üzülmemek elde değil. Nihayete eren varlığın son aşamasında, yaşadığımız her olay bir bir gözümüzün önünden geçer ya. İşte ben de diyorum ki, son nefesimde gözümün önünden sen geçAsena’m

Sevdamın adı, aşkımın ismi, gözlerimin bakışı, kulaklarımın duyuşu, kokum, tenim.. Her şeyim ol. Bir aşkı yaşayabilecek en son insan da olsam, buna razıyım. Biz olalım hatta gel. Sevdanın adı Subat ve Asena olsun. Hiç bitmesek birbirimizde.. Bir ömür devam etsek..

Bizi konuşsun herkes bıkmadan usanmadan. İçimde çağlattığın o sevda denizinde çılgın akarsular oluşsun. Bir bakışınla kendimden geçsem, rüyaya dalıp gene seni görsem hayalimde tekrar tekrar. Baktığım her zerrede seninle alakalı duygular yaşasam. Bıkmadan usanmadan seni sevmek için yaşasam. Hem de seninle yaşayarak, seni yaşatarak, sende yaşlanarak.. Gözlerim yaşarmadan hem de..

Bir Gerçeğin Adı SubaT ve Asena

Umulmadık hayaller vardır insan ömründe. Bazen sever, bazen ister ve bazen de delicesine tutkuyla kapıldığımız hayaller. İnanılmaz bir gerçeğin arkasından koşmak yerine, kestirmeden önüne geçip “Dur!” demek isteriz hep.

İşte tam da bu anda karşımıza hangi gerçek çıkacak, hangi saçma şey hayatımızı kaplayacak bilemeyiz elbette. Ama inandığımız gerçeğin peşinden sürüklenmek kadar güzel ne olabilir ki? Hem de doyasıya gerçek olduğunu bilirsek, daha da anlam kazanan her yaşantının içinde bu gerçekle yaşamaktan daha anlamlı şey nedir ki?

Gerçeğim” diyerek sarıldığım her kucaklaşmanın ardından yaşadığım bu akıl almaz mutluluğun tek sebebisin “Asena’m“… Tüm aldanmışlıklara, tüm yıkılmalara ve tüm sanal sahtekarlara inat edercesine hem de. “Dönülmez bir akşamın ufkundayım” dercesine hem de..

İyi ki varsın “Asena’m

SubaT

17.07.2018

SubaT ve Asena, Denizim.ORG sohbet odaları ve mobil sohbet sitesi gururla sunar.

 

 

SubaT ve Asena” için 4 yorum

 • 17 Temmuz 2018 tarihinde, saat 14:00
  Permalink

  Bilinmeden, görülmeden, hayal bile edemeden sevgiler yaşamak yerine; Bildiğiniz gerçeği yaşayın, hem de akıl almaz bir biçimde bağlanarak..

  Yanıtla
 • 14 Ekim 2018 tarihinde, saat 18:04
  Permalink

  Yakisiyorsunuz cifte kumrular.Mesut olasiniz.😎

  Yanıtla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir