Tutkuyu Doyasıya Yaşamak

Tutkuyu Doyasıya Yaşamak o kadar anlam verir ki insana. Ruhların sevme mantığı kişiye göre değişir ve aslında çıktığı nokta hep aynıdır. Sevmek, bağlanmak, vazgeçememek, hayatın gölgesinde bir nefeslik ömre inat tutkuyu doyasıya yaşamak. İşte cevap veremeyeceğimiz soruları kendi kendimize sormak yerine, cevabı hazır soruları en baştan soramadığımız için hep bir efsaneyi aradık durduk. Sahipsiz kelimeler çıkar ağzımızdan sevdiğimize, yaşamadığımız her şeyi yaşamak isteriz doyasıya ve ölürcesine. Aslında ne farkımız var ki, az sevenden veya çok fazla sevenden. Sonuçta hepimiz sevmeye odaklı ve sevmemeye düşman asker gibiyiz. Ordularımız hep bir hedeftedir adeta. Kazanmak, kazanmak, kazanmak. Hep kazanarak savaşmak bu uğurda. Kimseyi boşa sevdik mi hiç, sevmelerimizde hep bir hedef olmadı mı? Www.Denizim.ORG platformunda bu kadar da körü körüne bağlanma duygusunu kaç kez yaşadık acaba, ya da kaç kez sahiplendiğimiz sevdamızın yarattığı o yanılsama ile durup dinlenmeden kara sevdaya bile tutulmadık mı umarsızca.

Tutkuya Doyasıya Özlem
Tutkuya Doyasıya Özlem

Tutkuyu Doyasıya Yaşamak

Renklerin dünyasında, gök kuşağı bile yabancı gelmedi mi bize? Ah benim duygu dolu satırlarım gene dile geldi, gene konuşmaya başladı amansızca. Vurduğum her kalem darbesiyle, yazılarım benden intikam alırcasına dökülmeye başladı kağıtlara. Gidiyoruz senden dediler ama bilmiyorlardı ki, benim kelimelerim hiç bitmez. Tutkuyu doyasıya yaşamak isterken, bunun içinde sevdanın da olması gerektiğini daha ne kadar anlatabilecektim bilmiyordum. Sinemi kaplayan dermansız yaralarımın yenisi çıkmaya başlarken, ben yine umutsuz sabahlara uykusuz gözlerle günaydın diyordum. En önemlisi de; beddua çıkmayan dilimden, bu saatten sonra küfrün dökülmesi idi.

Mobil Sohbet
Mobil Sohbet

Tutkuya Doyasıya Özlem

Kimsesizliğim neden bu kadar perişandı ki? Ben asırlarca yaşanamayan tutkuyu neden bu kadar ciddiye alıyordum? Bir gün buralar yanar, kimseler kalmaz, harabeye dönen hayatımın en karanlık anlarında bile bir mum ışığından medet umardım. Tutkuyu doyasıya yaşamak istedim sadece. Bu ne bir dua, ne bir emel, ne de bir gaye oldu. Bu aslında bir hasret, bir sevda isteği, kurak iklimlerin yağmura olan özlemi gibi dipsiz ve derin. Olsun..

Ben yine de tutkuya olan özlemimle yaşamak, onu derinden istemek, aşka bulaşmak istiyorum. Sağım solum yalan olacağına, varsın en güzel hasretim tutku olsun. Ne de olsa, onun da içinde aşk var. Tutkuya doyasıya özlem var burada. Doyasıya sevmek, tutkuya doyasıya özlem satırları bunlar. Sohbet odaları ve mobil sohbet sitemizden sizler için satırlar bunlar. Okuyun..

Saygılarımızla.

Www.Denizim.ORG Tutkuyu Doyasıya Yaşamak

Deniz & SubaT

20.06.2018

Tutkuyu Doyasıya Yaşamak, tutkuya doyasıya özlem, doyasıya sevmek, sohbet odaları, mobil sohbet

Sohbet Odaları
Sohbet Odaları

Tutkuyu Doyasıya Yaşamak” için bir yorum

  • 21 Haziran 2018 tarihinde, saat 01:34
    Permalink

    her güzel duyguyu hissi seninle yaşamak hayat nefesim… tutkunum sana deli divaneyim askinla emegine güzel yuregine saglik hayatimin en güzel varlığı…

    Yanıtla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir