Umudum Oldun

Yaralarıma deva olacak merhemim, Umudum Oldun sevgili. Sevgilim, sevdiğim, değer verdiğim, kanıksadığım, yanılsamadığım sevdam oldun.

Nice aydır yaşadığım her yabancılaşmayı sende yitirdim artık. Dertlerimle savaşarak zaferle ayrılmayı senden öğrendim.

Acıya duvar gibi durmayı öğrendim senden. Yitmiş, kaybolmuş ve zavallı yüreğime can verdin, canınla. Bir yorgun savaşçı gibi cephe dönüşümü izler gibiydin.

Sevgi dolu yüreğini, yüreğime eklemiştin adeta. Sırma saçlım, ela gözlüm, kara gözlüm, yeşil gözlümdün. Ben sende her şeyi buluyordum ki.

Neyim yoksa sendeydi, eksik kalan yarımımdın. Bak içimden atamıyorum seni bir türlü, gitme içimden bir yere, gitme içimi dağlayıp uzaklara ne olur.

Bıraktığın yerde kalmam, yanarım için için her an, her saniye..

Denizim
Denizim

Umudum Oldun

Umudum Oldun her gece dualarımı ederken. Rabbime yalvarışım oldun. Kaf dağından bir masal diye başlarken hayatımıza, bir gün yalan bir masal olmayı getirmedim aklıma . Bir gün bile düşünmedim bunu.

Ben sende hep kendimi düşündüm. Sendeki kendimi hayal ettim. Bak yokuş olsan çıkarım, dağ olsan aşarım, ırmak olsan akarım, nehir olsan çağlarım seninle. Dost olurum, yaren olurum, sevgili olurum, nefes olurum içine..

Gitme benden sevgili..

Gitme ne olur. Yalvarışım ol. Kızgın, kırgın, üzgün kalbin yeniden sever mi beni acaba? Suyum ol, toprağım ol desem, hikayelerimde ismini söylesem yeter mi sana? Kuş bakışı dalsam ülkene, kanat çırpa çırpa sana olan özgürlüğe..

Mobil Chat
Mobil Chat

Umudum Oldun Hep

Umudum oldun hep. Sevdanla yargılansam bile ses etmezdim biliyor musun?

Kim ne ceza verecekti ki bana? Gözümden uzağa bir yere gitme derken, seni su gibi ekmek gibi benimsemiştim. Sakın bir gün beni bırakıp gitme derdim, gitmedin. Kal dedim, kaldın.Yar dedim, yar oldun bana. Daha ne isteyeyim ki Rabbimden senle alakalı.

Bundan sonra Rabbe şükürden başka, Elhamdülillah’tan başka hangi kelime, hamd olsun kelamından başka hangi söz bize inandırıcı gelir sence?

Şimdi şehrin bu karanlık sokakları kime inat dolar bilemem ama tek bildiğim de varsın tüm dünya yok olsun ama sen kal bende..!

Www.Denizim.ORG

SubaT

01.07.2018

Umudum Oldun, mobil sohbet, mobil chat, bedava sohbet, ücretsiz sohbet

Mobil Sohbet
Mobil Sohbet

Umudum Oldun” için bir yorum

  • 1 Temmuz 2018 tarihinde, saat 17:19
    Permalink

    Yürekten yazılmış sözler ancak bu kadar bütünleşir karakter le yüreğine sağlık Subat.

    Yanıtla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir