Yalanın Zaferi

Yalanın Zaferi bir kez daha tescillendi ve artık doğrular sorgulanmalı. Hayallerle yaşanan bu anlamsız dünyanın bize verdiği sadece acı tecrübeleri var. Düşünün bakalım. Çok zevk alarak yaşadığınız bir hayatınız var, sorunsuz ve özgürce hayatın tadını almaya devam ederken bir gün bir insanla tanışıyorsunuz ayak üstü gezerken. Dikkatinizi normalde çekmez belki ama bir anda hissettiğiniz o sıcaklıkla, bir yanılgıya düşeceğinizi en başta düşünemezsiniz zaten. Saniyeler ve dakikalar sonra, karşı tarafın da ilgisine mazhar olmuş bir şekilde, kendinizi o insanın yani o kadının elinde bulursunuz. Artık asla dönüşü olmayan bir yola girdiniz ve bundan sonra durumunuzu bu insana göre ayarlamalısınız. Yanılgıların ve tutarsızlıkların üst üste yaşanacağı bir hayata adım atarken, ne kadar da umut dolu idiniz. Peki bu size hiç garip gelmedi, acaba neden? Umudu sevdiğiniz, umutlanmayı benimsediğiniz ya da çok hasretle sürecek bir aşk olmayacağını düşündüğünüz için mi acaba?

Bedava Sohbet
Bedava Sohbet

Yalanın Zaferi Yaklaşıyor

Yalanın zaferi yaklaşıyor. Artık ne siz kaçabileceksiniz ne de yalanlar size doğruyu söyleyecek. Yıllarca hezimete uğramadan yaşadınız ve artık mağlup olmanın zamanı geldi elbette. Hazır olun. Bir insanın bir kez yalanını yakalarsanız, kırk kez doğruyu söylerse bile umurunuzda dahi olmaz. Güven o kadar basit bir şey değilidir. İlk olarak şüphe çeken bir insan, zamanla doğrudan uzaklaşır ve yalanlara sığınmaya başlar.

Doğruları sorguladıkça, ne kadar yalana batırıldığınızı anlamak hiç de zor değil. Zor olan şey, bu yalana nasıl inandırılmanızın olduğudur. Kendini bilen, dürüst, tutarlı ve attığı adıma dikkat eden bir insan asla aldatılmayı ve kandırılmayı hazmedemez. Yalanları kaldıramaz. Bu bir zafer bile olsa, bu savaşın bir galibi asil olmalıydı aslında. Arkadan vurarak veya hançerleyerek yara açmak, kahramanların tarzı olmamalı.

Mobil Sohbet
Mobil Sohbet

Yalanın Akılsız Zaferi

Bu savaşta yalan galip gelecektir elbette. Nihayetinde bir savaş meydanındasınız ve asla beraberlik olmayacaktır. Kusursuz adımlarla gittiğiniz bu güzel hayatınızı kendi ellerinizle hiç etmenin burukluğunu yaşarken, o alçak yalanın zaferini siz bile alkışlıyorsunuz. Belki de esas alkışı siz hak ediyorsunuz. Yalanın zaferi size bile yarayacak bundan sonra. Bir daha alçakça hançerlenmeyi göze alamayacak ve sadece doğrulara inanacaksınız.

Başkalarını ya da sevdiklerini kandırarak tatmin olmayı adet haline getirmiş insanlar da bu hayatta doğru insanmış gibi kendilerini kakalayarak yürümeye ve yaşamaya devam edecekler.

Ne diyelim ki, dostlar sağ olsun…Gerçek insanlar var olduğu ve doğruları savunmaya devam ettikleri müddetçe de asla bir yalana kurban edilmeyecek hayatlar elbet bir yaşama şansını yakalayacaklardır. İşte o gün ” Doğrunun Zaferi ” olacak ve bu zafer asla unutulmayacak.

Www.Denizim.ORG Yalanın Zaferi

Deniz & SubaT

21.06.2018

Yalanın Zaferi, yalanın akılsız zaferi, mobil sohbet, sohbet odaları, bedava sohbet

Yalanın Akılsız Zaferi
Yalanın Akılsız Zaferi

 

 

Yalanın Zaferi” için bir yorum

  • 21 Haziran 2018 tarihinde, saat 19:39
    Permalink

    Subat çok etkili bir makale olmuş. İlginç olan da bu kadar analizi nasıl yaptın. Emeğine sağlık.

    Yanıtla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir