Yalnız Kalırsam

Yalnız kalırsam ne yaparım bilemem ama sıkılırdım galiba. Www.Denizim.ORG mekanında yazılar yazardım belki, sanki birileri okusun diye. Belki de bu ibretlik yazılarla anlatırdım, yalnız kalırsam ne yapacağımı ya da yapamayacağımı. Mobil chat yapardım, bedava sohbet sitelerine girerdim  belki de. Seviyeli sohbet yapabilmek için site site gezmek olur ya, komik olurdu sanırsam. Chat siteleri içinde sohbet odaları tarzı bir yer bulmak ne kolay olabilirdi ki? Kimse bilmez ki halinde, tok ne anlar acın halinden atasözü geldi aklıma. Etrafında devamlı olan birisi ne anlar ki yalnızlıktan. Ben de çok kalabalıktım belki yıllardır ama bazen insan yalnızlığı da düşünmüyor değil hani. Köpek yalnızlığı diyorlar adına aslında..

bedava sohbet
bedava sohbet

Yalnız Kalırsam

Yalnız kalırsam sohbet ve chat yaparım. Dost ararım belki, bulabilirsem. Hicran yaralarıma merhem de bulurum, ilaç da. Yeter ki yalnızlık esir etmesin beni, yeter ki sevdamda yalnız kalmayayım o yeter de artar aslında bana.

Kimsesizlik çok kötü ve çok acımasız. bazen duvarlardan kelime beklersiniz, bazen bir eşyadan konuşmasını beklersiniz, bazen bir araba ile konuşmak istersiniz. Ne kadar saçma değil mi? Aslında saçma olan hayatın ta kendisi diyorum bazen.

Hem de saçma sapan, ne yapıyoruz ki bu hayatta, kimin için yaşıyoruz anlayamadım bir türlü. Bundan sonra da anlamak mümkün değil galiba. Kusursuz bir hayat mı? Çok akılcı değil… Denizim.ORG için bu gerçekten de çok acı.

Mobil Sohbet
Mobil Sohbet

Yalnızlık Bana Muhtaç Gibi

Yalnız kalırsam, o yalnızlığım bile sevinir belki de. Gider başka şeylerden medet umar belki, başka başka insanlardan. Kim bilir nerelerde ne yalnızlar vardır, kimse ile paylaşamadığı yalnızlıklar kadar büyük kimsesizler?

İşte tam da burada sevdaların adresi olma sevdası başlıyor. O köpek kadar yalnızlığı taşla, toprakla, ağaçla veya kuşlarla paylaşma sevdası. Belki o zaman bu yaralar iyileşir diyebilirdim ama boşuna çalışıyorum bu hayat inşaatında galiba.

Suskun yüzler, karamsar umutlar, umutsuz hayatlar, yitik sevdalar, kahrolan aşıklar ve paramparça insanlardan başka ne buldum ki?

Olsun yine de bir umut var içimde, yalnız kalırsam en azından kafamı vura vura kendimi öldüreceğim duvarlar var. O hep beni dinleyen sadık duvarlarım, asla benden bıkmayan ve bana hep sadık kalan duvarlarım. Ona da şükür.. Yalnız kalırsam onlar var..!

Www.Denizim.ORG Yalnız Kalırsam

Deniz & SubaT

16.06.2018

Yalnız kalırsam, mobil chat, bedava sohbet, seviyeli sohbet, sohbet ve chat, chat siteleri, sohbet odaları

seviyeli sohbet
seviyeli sohbet

Yalnız Kalırsam” için 2 yorum

 • 18 Haziran 2018 tarihinde, saat 00:31
  Permalink

  Yalnız kalma hiç bir zaman inşallah.Yalnizlik ancak bu kadar güzel anlatılır. Yüreğine sağlık.

  Yanıtla
 • 19 Haziran 2018 tarihinde, saat 01:06
  Permalink

  yanlizlik yok sen ve ben varız yani biz askimm neFeS aldığım sürece yanindayim asla kopmadan vazgecmeden sen benim nefesim sen benim huzurum sen benim tek gercegimsin…!!

  Yanıtla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir