Yarım Kalan Aşklar

Yarım Kalan Aşklar bazen iyi ki yarım kalmış dedirtir insana. Denizim.ORG ayrıcalığı ile yaşanan nice aşklar vardır ki, insana parmak ısırtır.

Acısının yıllarca içinizden çıkmayacağı sevdalara şahitlik etmek için çok fazla şey yapmanıza gerek de yoktur.

Bir düşünün ki, elinden tuttuğu aşkını asla yarı yolda bırakmayacak bir adam ve onun bu çılgınca sevdasını hak etmemiş bir kadın var.

Mobil sohbet sitelerinin birinde sohbet ve chat yaparken tanışan bu çiftin tek derdi de mutlu olmak ve mutluluğu yakalamak.

Buraya kadar her şey güzel gider ama an gelir bakarsınız ki paramparça olmak bir yana, dağılıp gitmişlerdir dört bir yana.

Şuursuzca har vurup harman savurdukları umutlarından geriye kocaman bir hiç kalmıştır. Bundan sonra neye el atsalar, neye inanırlarsa inansınlar ve neye güvenirlerse güvensinler, tek bulacakları şey hüsran ve çaresizlik olacaktır.

Ellerinden yitirdikleri o mutluluktan geriye kalan hüsranın parçalarını bir araya getirip birleştirmek imkansızdır artık.

O parçalardan, o dağılmış zerrelerden geriye zaten kalanları birleştirmek için bir ömrü harcasalar, gene de yetişemeyecekti.

Zamanı harcamış, kutsallıklarına gölge düşürmüş, biriken umut sermayelerini tüketmişlerdi artık. Bundan sonra ne yaşasalar, o saflığın yerini tutmayacaktı.

Mobil Sohbet
Mobil Sohbet

Yarım Kalan Aşklar

Yarım kalan aşklar bazen tamamlanmadan bitince hayatı yaşama fırsatı da doğar insanlara. Hakkımızda hayırlısı bu imiş der de geçersiniz ya üzerinde kurnazca veya akıllıca..

İşte burada, tam da burada, iyilik sever meleklerinin ve sevenlerin acı haykırışları geliyor kulaklarımıza.. ” Neden böyle oldunuz, bu hak mı ? ” , der gibiler hepsi de…

Yaşanmış onca aşkın içinde kendinize yer bulabilmek için bir sevdaya tutulup, yıllarca sürüklenmek ve o kadar zamandan sonra da bir şeyin sahibi olamamak. ” İşte bu deli eder beni “ der gibisiniz şimdi hepiniz.

İnandığınız tüm değerler adına, tüm sevdalara inat edercesine biz buradayız diyerek çıktığınız o kutsal yolun sonuna geldiğiniz her adımda içiniz titrerdi.

Ama gene de varlığınıza armağan edilen bu yüce aşk duygusuna son verip, o kutsaliyeti harcadınız ya, Allah iki yakanızı asla bir araya getirmez.

Bu dünyadan alacağınızı alsanız bile, öbür dünya nimetlerinden eser almayacak size, bilesiniz..!

Www.Denizim.ORG

SubaT

30.06.2018

Yarım Kalan
Yarım Kalan

Yarım Kalan Aşklar” için bir yorum

  • 30 Haziran 2018 tarihinde, saat 10:18
    Permalink

    Amin amin amin aşk a ihanet kim varsa iki yakası bir araya gelmesini inşallah.duygularima tercüman oldun şubat kalemine sağlık.

    Yanıtla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir