Yasak Ruhlar

Yasak Ruhlar öyle yasaktır ki bunu ancak yasağı severseniz anlarsınız. Mobil sohbet ve bedava sohbet sitemizin bugün irdeleyeceği konu da bu. Yaşanmış onca aşk hikayesi vardır hayatta. Tadına varamadığımız, varamadan biten, daha başlamadan hüsranla sonuçlanan. İşte bu aşklardan sonra hayata anlamsız bakma dönemi başlar. Bir sonraki ilişkiden de bu tepetaklak olmaya benzer bir yıkımla çıkmak işimize gelmez. Ne yaparız peki bu durumda ya da neyle uğraşırız? İlk olarak, bizim gibi yıkım yaşamış ve bu duyguları dibine kadar yaşamış bir insan ararız. Arayışımız çok farklı da olsa, bir anda kendimizi bu yıkıntının kollarında hissederiz. Neden bu yaşlar, bu ağlamalar, bu içten parçalanmalar neden? Ruhsuzluğa adanmış ruhlar için, içinde zerre iyilik barındırmayan zevkler uğruna bu kadar yıkılganlık fazla değil mi?

Mobil Sohbet
Mobil Sohbet

Yasak Ruhlar

Yasak ruhlar bir gün değil her gün ve her an aramızda. Düşünün bir kere. Bir ilişki yaşıyorsunuz ve oradan biri çıkıp geliyor ve eğer gevşek bir zaafınız varsa, onu kullanmaya başlıyor. Zaman geçtikçe bu zaaflarınız daha da artıyor ve artık önüne geçemiyorsunuz. O vazgeçemediğiniz, o uğruna paramparça olmayı göze aldığınız, o sevgisinden deli olduğunuz, aşkım derken gururlandığınız o insanı aldatmaya ve kandırmaya başlıyorsunuz.

Yasak ruhlar nefes bile almaz, yürümez, yemez içmez. Tek bildiği ve programlandığı şey de, yasak olanı benliğimize sokmaktır. Durmadan dinlenmeden buna çalışır. Aklı yoktur ki çalışsın, fikri yoktur ki yorum yapsın. Buradan bakıldığında da, akla gelen tek şey bu ruhun aramızda dolanması ve içimize kadar işlemesinin garipliği.

Bedava Sohbet
Bedava Sohbet

Yasak Ruhların Hayatı

Yasak Ruhların Hayatı anlaşılmaz ve garip olduğu kadar da biçimseldir aslında. Donuk bir yüz ifadesi, moralsiz mimikler, hatta mimik bile yok. İşte rastlayamadığınız ve farkında olamadığımız bir sürü şeyi başımıza getiren şey de bu yasak ruhtur, ruhlardır.

Aslında onlar yok veya yok hükmünde sayılırlar ama bakarsınız ki, içimizde öyle bir yerdeler ki, buna siz de şaşırırsınız. Varlığından bile emin olmadığınız bir şeye kapılmak kadar saçma ne olabilirdi ki hayatta.

Aklını ve beynini kullanan hangi insanı yasak ruhlar etkileyebilir? İşte bunu iyi düşünelim.

Wwww.Denizim.ORG Yasak Ruhlar

SubaT

22.06.2018

Yasak Ruhların Hayatı, yasak ruhlar, mobil sohbet, bedava sohbet

Denizim.ORG
Denizim.ORG

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir