Yine mi Geldin

Yine mi geldin hayatima? Tam da seni unutmuşken, tam da aklımdan çıkarmışken.. Kalmayan aklıma yine girmeye geldiysen, lütfen yapma bunu bana bir daha. Ben sende hayallerimi bıraktım, umutlarımı bıraktım. Bir daha geri gelmesi mümkün olmayan ümitlerimi bağlamıştım sana. Ama asla mümkün olmayan acıları yaşattın ya bana, başka lafım yok artık. Hangi yüzle çıkar bir insan, yerle bir ettiği adamın karşısına?

Hani aşkın anlamını bilmeyen herkes, kaybetmeye mahkum derler ya..

Ben o anlami kaybedeli çok oldu, ihtiraslarina alet olmamak ve kaprislerine dayanmak istemediğim için belki de aşkın anlamını bilerek anlamamazlıktan geldim.

Bak yıllar geçti, seneler bitti, bir sürü zaman geçti. Ve ben asla seni ezmedim, ezildim, yıkmadım, yıkıldım ama hiç bozguna uğramadım. Ta ki sana gönlümü verene kadar. İşte o an ben artık ben olmaktan uzak kaldım.

İnancım gitti seninle, benliğim bana yabancı artık. Keşke hiç tanımasaydım dediğim o kadar an yaşattın ki bana, şu anlara bile şükrediyorum. Senden gelen ne varsa lanet okuyorum inan ki…

Mobil Sohbet
Mobil Sohbet

Yine mi Geldin

Yinemi geldin hayatıma, bu yalnız dünyama sen yine mi uğradın. Çıkma artık dünyama derken, bir daha ismimi bile anma demek istemiştim. İnsanlar kötüydü ama sen hep iyiydin, insanlar zalim ama sen hep fedakarsın demiştim. Yanılmışım belki de yıllarca. Belki sende olan egoyu, kendini beğenmişliği, bencilliği ve hep sadece ben deyişini görememiştim.

Havadan düşer gibi hayatıma girdiğini, bir daha benden asla gitmeyeceğini söylerdin ya hani. İşte o anlarda ben mutluluktan sanki kanatlanıp uçar gibi gülümseme kaplardı yüreğimin içini. Sadece seninle olmanın verdiği mutluluğu yaşamaya çalışırdım. Bilemezdim ki, bir gün hayatımdan git diye sana deli gibi yalvaracağım günlerin gelebilecek olmasını.

Öylesine boş ve umutlardan yoksun hayat yaşattın ki bana, bundan sonra bir başkasını sevebilir miyim bilmiyorum ama seni sevmekten ve seninle olmaktansa, yalnız kalmayı tercih ediyorum artık. Çünkü, yaşattığın o ağır depresyondan geriye bıraktığın enkazı toplamak artık mümkün değil.

Yine mi geldin hayatıma derken, aslında ne kadar gelemeyecek olmanı vurgulamak istiyorum. Saygılarım değil sana sadece isyanlarım ve beddualarım var bundan sonra. Esen kal..

Www.Denizim.ORG

KRaL

27.08.2018

Mobil sohbet Sitesi

Yine mi
Yine mi

Yine mi Geldin” için 2 yorum

 • 27 Ağustos 2018 tarihinde, saat 12:57
  Permalink

  Gelmesini istemediğin kişinin varlığını unutacaksin. Nefret te güçlü bir duygudur. Aşka dönüşmesi muhtemel bir duygu. Emeğine sağlık Kral

  Yanıtla
 • 28 Ağustos 2018 tarihinde, saat 15:17
  Permalink

  Yınemi geldin? Hiç gitmemiş gibi… Emeğine saglık

  Yanıtla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir